Microsoft, koronavirüs (COVID-19) takip sitesini yayınladı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft, Bing üzerinde koronavirüs (COVID-19) takip sitesini yayınladı. Masaüstü ve mobil ile uyumlu olan site üzerinden koronavirüs istatistiklerini ülkelere göre takip edebilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve bveo1990
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
de takip edebilirsiniz arkadaşlar
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt