Microsoft bu kez kendi akıllı telefonunu pazara sunabilir

 • 3 Ekim 2012
 • 363 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Surface adlı tabletleriyle Windows 8 tablet pazarına adımını atmaya hazırlanan Microsoft, iddialara göre Windows Phone 8 evreni için de bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.


  BGR sitesinin iddiasına göre Microsoft gelecek yıl bir Surface akıllı telefonu pazara sunmak için hazırlık yapıyor. Farklı kaynaklardan edinilen bilgilere göre Surface cihazı şu an test aşamasında ve 2013 yılının ilk aylarında satışa sunulacak.


  Microsoft, akıllı telefonu ile iPhone 5 ve Galaxy S3 gibi amiral gemisi cihazlarla rekabete girecek. Yine kendi WP8 üreticileri de rekabet kapsamında olacak. Ancak firma ilk dalga WP8 cihazlarının satışlarının etkilenmemesi için cihazı gelecek yıl pazara sunmayı istiyor.


  Nokia, Samsung, HTC gibi firmalar WP8 ekosistemi için yeni modellerini tanıttılar ve kısa süre içerisinde satışa sunulacak. Bu dönemde ortaya çıkacak bir Surface akıllı telefon modeli satışları baltaladığı gibi, ortakları da ekosistemden soğutabilir.


  Microsoft daha önce Kin serisi akıllı telefon modellerinde hüsrana uğramış ve sürpriz bir kararla pazardan çekilmişti. Ancak hem Windows 8 hem de WP8 işletim sistemlerinin olumlu bir hava yakalamış olması, firmayı ikinci şans için cesaretlendiriyor olabilir.


  Microsoft'un Nokia ile Windows Phone cihazları için ortaklık yapmış olması aslında bu iddiaları biraz boşa çıkarıyor. Gelecek haftalarda konu ile ilgili daha fazla detay ortaya çıkacaktır.


  ALİNTİ: DH
   


  Yazan: MoonLife01
 2. Sony dava açar bu telefona bu şekilde olursa tipi sony xperia serisine çok benziyor :D
   
 3. konu açıldı.
   
 4. Nokia'yı bitirmeye mi çalışıyorlar!
  Nokia lumia gibi bir modeli çıkardı ama Microsoft, wp'nin öncüsü olarak Htc seçti. Şimdi de resmen ben lumia'ya ya rakip çıkarıyorum der gibi yeni bir telefon piyasaya süreceğini söylüyor.
   
 5. Kusura bakma kardeş eger acildiysa linki buraya at admine şikayet et cok pardon
   
 6. Ben şahsen çıkarmasını isterim ..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 10:13