Haber Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.
Microsoft, Nokia satın almasından sonra ilk cihaz tanıtımını yapmaya hazırlanıyor.

Son bir kaç haftadır teknoloji gündemini öeşgul eden Lumia 730 ve Lumia 830 ne zaman duyurulacak? Microsoft’un paylaştığı aşağıdaki görsel bakılırsa bu soru, 4 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olan İFA Fuarında cevabını bulacak.

Microsoft Cihazlar Grubu 4 Eylül 2014 tarihinde IFA (Berlin) fuarında olacak.

Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolu Microsoft bünyesine katıldıktan ilk cihaz tanıtımını etkinliği olacak bu toplantıyı Microsoft Turuncu renk ve Pureview kamera ünitesi ağırlıklı bir görselleri duyurdu. Görsel de dikkatimizi çeken nokta ise kullanılan kamera ünitesinin tanıdık gelmesi.

Lumia 830 olduğu iddiasıyla sızdırılan görsellerdeki kamera ünitesinin birebir aynı olan görüntü bu etkinlikte Lumia 830′un Pureview kamerayla tanıtılacağnı da doğrulamış oluyor. Öte bu etkinlikte tanıtılması kuvvetle muhtemel bir diğer cihazın ise Lumia 730 olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Nokia sayfasından Eylül ayında yeni cihazlarına hazır olmamız gerektiğini duyurdu. Sizce 1020 nin halefi mi tanıtılacak yoksa 830 ve 730 mu tanıtılacak. Bunu zamanla anlayacağız.

Canlı yayın izleme linki:

Yönetici tarafından düzenlendi:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence 1020 yi bu kadar hızlı akarte edemezler, üzerinde hala geliştirme yapacaklardır. Yeni cihazlar 730-830 olacaktır diyorum ben.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
2014 te çıkan hersey yeni eskisini aldırır .

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ürün yelpazesini genişleteceğiz diye Samsung olma yolunda ilerlemezler inşallah

BelaMonte

BelaMonte

Üye
830 un tipini sevdim

bozokluht

bozokluht

Üye
Ben 830'un işlemciye merak ediyorum. Genel kanı Snapdragon 400 olacağı yönünde. Ama acaba geçen seneki 920/820 ikilisi gibi Snapdragon 800 gelir mi diye merak ediyorum.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Ben snap 600 ile gelebileceğini düşünüyorum. Microsoft'un yerinde olsam 920-820 gibi çok benzer yapmam 930ile 830u. Arada biraz fark açarım ama dağlar kadar olmaz bu fark. Snap600 ideal. Ha 800 olursa da güzel olur tabi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Lumia 830:

• Beğen
Tepkiler: beats ve narnia16
goktas19

goktas19

Üye
Lumia 830 could come with 3 different models
and different specs!! ~~ AT&T and T-Mobile will have different camera
and possibly AT&T wont support wireless
charging ~~ T-Mobile will have 20.1mp camera and
higher specs ~~ Verizon Model's Specs:
4.5 inch display
20.1mp camera
Windows Phone 8.1 Update 1
Micro SD

Kaynak: Windows Phobe Lovers

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Hem sanal tuşlar hem de fiziksel tuşlar. 'Ne yardan geçerim ne serden' temalı bi cihaz olacak herhalde :sirit:

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr, PureFood, Pikkaccu ve 1 kişi daha
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 830'un üç farklı versiyonu olacak. Bunlardan hangisi global satışa çıkacak bilinmiyor fakat at&t versiyonunda kablosuz şarj olmayacakmış.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ürün yelpazesini genişleteceğiz diye Samsung olma yolunda ilerlemezler inşallah

Olsun da samsung gibi olsun daha ne istiyorsun Nokia en azından donanımı yükseltir o zaman

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

emz

emz

Üye

Abi görseller orijinal değil. Nasıl dersen ikinci resimdeki tuşlar kapasitif değil. Ama 830 kapasitif tuşlar ile gelecekti. Burada bir çelişki oluyor. Bir gariplik var ve bende Nokia'dan böyle ince bir tasarım beklemem açıkçası. Ama farklı türde 830'lar çıkacaksa onu bilemem :

Edit : @Sensation Abi telden uygulamadan bakınca dikkatli olmadan göremedim. Orada kapasitif tuşlarda varmış. Kusura bakmayın :D

Telgrafla gönderildi. (L520)

Son düzenleme:
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Abi görseller orijinal değil. Nasıl dersen ikinci resimdeki tuşlar kapasitif değil. Ama 830 kapasitif tuşlar ile gelecekti. Burada bir çelişki oluyor. Bir gariplik var ve bende Nokia'dan böyle ince bir tasarım beklemem açıkçası. Ama farklı türde 830'lar çıkacaksa onu bilemem :)

Telgrafla gönderildi. (L520)
Kapasitif.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
tipi çok güzel alabilirim :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
1030 gelsin de 808'deki gibi bir kamera uygulaması koysalar keşke.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, emz ve beats

Üst Alt