MiAMi nigHT 2 (ŞEHİR SENİN)--TAMAMI TÜRKÇE--S60 UYUMLU

Sponsorlu Bağlantılar

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
MiAMi nigHT 2 (ŞEHİR SENİN)--TAMAMI TÜRKÇE--S60 UYUMLU

miami night 2 orginal gameloft lisanslı java

oyunu yenilikleri ve farklılıkları ile sizlerle en büyük avantajı türkçe olmasıdır görevleri rahatça

okur hikayeyi öğrenerek gidersiniz o kadar güzel bir oyundu ki 6300 telimden 1.5 saatte bitirdim

tavsiye ederim s60 uyumludur fazla söze gerek yok bir teşekkürü fazla görmeyin arkadaşlar

ÖNİZLEME: ARKADAŞLAR ŞÜPHENİZ OLMASIN OYUN TR DİR RESİMLERİ BAŞKA YERLERDEN İNDİRDİM..

---

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: II-Niqtmare-II, canki_04, burakcn ve 23 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
Severim Böyle Oyunları Sağol

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil sen saol ..

samuray_jack65

samuray_jack65

Üye
Sağol

--------------- Ekleme ---------------

De oyun bozuk çalışmıyor bilginize

McReiS

McReiS

Üye
saol kardeş bide elinde türcell süper lig 2009 2010 veya 2010 2011 varmı varsa lik 6300 için şimdiden saol

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

D€aDMaN

D€aDMaN

Üye
:tşk:

ali0503

ali0503

Üye
arkadaşım burası s60 bölümü değil lütfen oyunlarını s60 bölümünde paylaş burası s40 bölümü...

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
s40 bölümü mü? burası java böşümü ...:hmmm

Sinan-Man

Sinan-Man

Üye
Evet s40 bölümü ''Nokia S40 ve Java'' ayrıca 6300'da bitirdiğini yazmışsın, 6300 s40 serisinden.

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
:off:buraya paylaştım warmı diyeceğin admine söyle istediğin yere taşısın arkadaşım ben buraya koymak istiyorum sen ne yapabilirsin indireceksen indir indirmeyeceksen yorum yapma banane yaff

m2sah

m2sah

Üye
sim city benzeri olsa gerek

korkumurat

korkumurat

Üye
Sağol.

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
yok canım bu başka..

darkmad28

Üye
6300 bitirdim demişsin ama 6300 s40 uyumlu deil mi.. 6300 da çalışır mı ki bu :D

e1b1

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
aaah ah iyiki s60 demişim 6300 da tam ekran çalışır güzel oyun tavsiye ederim.. s60 yazdım işte ...sen indir keyfine bak kotam gider diye mi korkuyosunuz arkadaş .. küçücük oyunlar telefon oyunları indir beğenmezsen sil.. bu oyun için söylemedim bunu ..

sled99

Üye
benim pc de hata verio

FreeStyle_10

Üye
:tşk:

YasirN

YasirN

Üye
e63 te calısmadı..

Üst Alt