MHK Başkanı: "G.Saraylıyım"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İtiraf edenlere tepki gösterince neden o zaman hiçbişe demiyorsunuz???


Hakemlerin 1 numarası gs liyim diyor HİÇ GS'LİLERDEN ŞİKAYET YOK!!! Federasyon fenerliyim diye açıklama yaptı da ben mi göremedim yoksa...!!!
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bu kadar yalan dolanbazlık olamaz. :off:


Tff'yi kendinize daha da çekebilmek için her sey yapılıyor.. :off:


Bırakın da konusmayı 100. Yılınız olan 2005'in size zehir oldugunu görün...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt