mezuniyet töreni

Sponsorlu Bağlantılar

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
mezuniyet töreni
Ben bu yıl üniversiteden mezun oluyorum ama üniversite hayatım çok da iyi geçmedi evden okula okuldan eve sadece okulda hiç arkadaşım olmadı bu nedenle mezuniyete katılmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum ama acaba ilerde katılmadığım için pişman olur muyum

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Hiç pişman olmazsın

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bence bi git derim anlik seyleridir bunlar benimde basimdan gecti

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca yaz okulundan bir dersim var yani mezun olmuş olmuyorum bence gitmemeliyim

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben mezun olamadığım halde gitmiştim :D git bence arkadaşlarının sevincini paylaş en azından fotoğraf da çekinirsin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: psyconaut
SpyChef

SpyChef

Üye
Bence git, madem arkadaşlık edemedin güzel geçmedi üniversite hayatın o zaman şimdi git.

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Katılmamaya karar verdim zaten isim yazdırma süresi de doldu herkese teşekkürler

zombaka

zombaka

Üye
Zaten gitcekmişsin ama sana tavsiye git 1 defa mezun olunur benim öğrencilik yıllarımla ilgili hiç anım yok onu geçtim 1 sınıfta okuma bayramına bile gitmedim ne 23 nisan ne 19 mayıs hatta karne günleri bile gitmezdim

muhsin15

muhsin15

Üye
Zaten gitcekmişsin ama sana tavsiye git 1 defa mezun olunur benim öğrencilik yıllarımla ilgili hiç anım yok onu geçtim 1 sınıfta okuma bayramına bile gitmedim ne 23 nisan ne 19 mayıs hatta karne günleri bile gitmezdim

hiç okula gitmedim de kısaca

Üst Alt