Metal dedektörü ( yerse :) )

Sponsorlu Bağlantılar

sierramist

sierramist

Üye
    Konu Sahibi
Metal dedektörü ( yerse :) )
Metal detector

Metal yaklaştırdığınız zaman bağıran bir uygulama.Bazılarına göre fake, bazılarına göre de gerçek.Omniamda denedim banada fake gibi geldi.Ancak diğer forumlarda yaptığım araştırmalarda HTC'de çalıştığı söyleniyor.Paylaşması benden, istersenizde denemesi sizden...
:)

pass : kaisers

• Beğen
Tepkiler: Plotonik_ask ve Mertolozzi

blackwhite_52

blackwhite_52

Üye
zuahahah!!!! bizim hasan abinin tekel dükkanına gidip ondan sonra yusuf abinin kuyumcu dukkanında test edilebilir çalışıyormu çalışmıyormu ?

bir aralar cep tlf larının altına karşı hassaslaştığı hatta içlerinde altın olduğu buna itibaren tlfnun cekiminin yükseldiği dedikodular arasındaydı (altın altını ceker hesabı)
bunlardan esinlenerek yapılmış bir uygulama olabilir yinede eğlanceli ve başarılı bir apps

yinede emeğine sağlık teşekkürler!!!!

BİGALI

Üye
Bu proğramı hangi cihazlar destekliyo:

gumele06

Üye
denemek lazım eglenceli olur

Plotonik_ask

Üye
rar şifresi ne?

----------Eklendi @ 12:30:24 ---------- Yazıldı @ 12:29:45 ----------

n71 e olur mu??

61semih

61semih

Üye
hahahah:kop:

uk87

Üye
Easy metal dedektör diye bir program var hassasiyeti ayarlayabiliyorsunuz, Turkcell T10 yükledim çalışıyor, Askerde mayın dedektörcüsüydüm, telefondan bu kadar başarı beklemiyordum açıkçası basit et dedektörleri kadar iyi sonuç veriyor, daha iyi bir telefon daha iyi bir sonuç verebilir fakat sarjı haliyle çok çabuk emiyor:) Metal dedektörü demek metallere öter demek altın dedektörleriyle karıştırmayın arkadaşlar:)

Baskentliia

Baskentliia

Üye
gzl pylşm

Üst Alt