Messengerde dev birleşme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Yahoo ve Microsof'tan işbirliği Anlaşmaya göre Microsoft veya Yahoo Messenger’da hesabı olan kullanıcılar, birbirleriyle anında mesajlaşma imkanına sahip olabilecekler.


Microsoft ve Yahoo, ‘anında mesajlaşma’ programlarını (Messenger) birleştirme kararına vardı. Anlaşmaya göre Microsoft veya Yahoo Messenger’da hesabı olan kullanıcılar, birbirleriyle anında mesajlaşma imkanına sahip olabilecekler. Dünyada her iki program yoluyla yazılı ya da sesli iletişim kuran toplam 275 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Öte yandan Microsoft, Windows işletim sisteminde 3 yeni kritik açığın bulunduğunu bildirdi. Microsoft, Windows ile Internet Explorer’ı etkileyen sorunun giderilmesi için internet adresinde yamalar yayımladı. Kullanıcıların adresinden bu yamaları indirerek bilgisayarlarına yükleyebilecekleri belirtildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt