mesleklerin ilan-ı aşkları..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
mesleklerin ilan-ı aşkları..
ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm

terzi : beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

müzisyen : la la la re re re gassaray gassaray cimbom bom şey kafam karıştı kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

puraq

Üye
kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: koptum ....

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by puraq@Sep 6 2005, 10:27 PM
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: koptum ....
[post=156987]Quoted post[/post]​
:artı:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

yaw buda baya bir komik

:kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :lol2:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye

süper valla :kop:

Caine

Caine

Üye
ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

;;) bunlar hoşuma gitti

kingenes

kingenes

Üye
Originally posted by mavizeybek@Sep 9 2005, 10:58 PM

yaw buda baya bir komik

:kop:
[post=161047]Quoted post[/post]​

Katılıyorum (sana) :lol2: :haha: :haha:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Very good :lol2:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
zuhaaa.... :lol2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...