Meslek Hayatımız?

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Meslek Hayatımız?
Evet dostlar çok guzel bir konu. Isteyen mesleğini kosullarini durumunu calusma ortamini anlatabilir. Ama sirket adi ve yer belirtmeyelim. Yasa ihlaline girer. Şoyle tabir edelim.

Sektor tıp-Fastfood- sanayi
Yıl suresi maaş haklar vs.
Buyrun.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
***muşteri***
Alıntı
bugün 19. 29 da sipariş verdim ve beklemeye başladım tam 30 dk sonra sitesinden baktım siparişiniz iptal edilmiştir yazısını gördüm

hem iptal ediyorlar hemde iptal edildiğine dair haber vermiyorlar 60 dakika boşuna bekledim

sürekli didim şubesinden sipariş veriyorum ve kapıma kadar getiriyorlardı bazen şube ile sorunlar yaşamıştım ve sonradan sorun çözüldü

kendi pclerine beni sorunlu müşteridiye kaydetmişler sipariş verdiğim zaman sorunlu müşteri yazısını gördükleri için siparişlerimi iptal ediyorlar

şikayet birimindeki semra hanım ve muammer beye durumu anlattım daha önceden aynı sorunla karşılatıgımda kendileri çözmüşlerdi

sürekli sipariş verdiğim şube haber vermeden sürekli iptal ediyor akşam yemeği yiyecektir dominos sayesinde aç kaldık

başka yerden sipariş vermek zorunda kaldım sakın dominostan sipariş vermeyin sorun yaşadğınız zaman sizi sorunlu müşteri olarak pclerine kaydediyorlar

siparişini iptal ediyorlar eğer aç kalmamak düzgün bişeyler yemek istiyorsanız dominostan asla sipariş vermeyin yoksa mağdur olursunuz

***Ve benim yorum. ***

Once ben yazayım. Birine cevap olarak yazmıştım.

Dominos artıları
1. Memnuyet digerlerine gore en iyidir. Yeter ki personel deneyimli ve musteri alingan ve adresif olmasin.
2. Promosyon ve hava kosullari dişında 30dk da gelmezse ucretsiz.
3. Zamanli siparisle istedigin zamanda siparis ver.
4. En uygun promosyon onerilir. Ve web sistemleri online odemeler vs.
5. 300e yakin şubesi ve buyuyen bir sirket.

Eksileri
1. Butun ana sorunlarin sebebi az maaşla ve mesai adaletsizliği personel calistirmak.
2. Az personelle çok iş yaptirmak. Ve isyanlara sebeb olma.
3. Personel değeri neredeyse sıfır.

Yani hersey gorunduğu gibi degil. Bir telefonla hemen pizza geliyorlara insanlar alismis. Ve her zaman musteri haklidir prensibi var biz turk milletinde. Kiz kardesi vs fastfooda calisan mutlaka vardir bir sorun ne kadar zor oldugu. O dukkanda eleman eksik olsa bile tam kadro kadar calismak mecburidir yoksa o dukkan çoker.

Ve bir ornek vereyim calistigim is yerinde iki kisi geldi dedi ki sizin personel dun telefonda terslik yapti ben mudurum falan ayaği yapti. O personele sorduk yemin etti boyle birsey demedigini. Kuryemiz asıl cevabi verdi. Adamlar sarhostu.

Ve akli dengesi tam olmayanlarda var. Parayla hava yapanlar içenler. Kuryeleri gece 1de rehin alanlar vs vs.

Işte hayat boyle. Diger sektorleri siz anlatin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Samet.25

Benim Meslek Hayatı berbat düşün düşün başıma ağrı giriyo iş bulamadım bi türlü lisede bıraktım okulu 3 sene önce simdi acıktan tekrar basladım ne olcak bilmiyorum bakalım :S

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Benim Meslek Hayatı berbat düşün düşün başıma ağrı giriyo iş bulamadım bi türlü lisede bıraktım okulu 3 sene önce simdi acıktan tekrar basladım ne olcak bilmiyorum bakalım :S

Kardeşim oku oku oku yoksa yersin acimasiz hayat okunu. Bende aciktan lise bitirdim 7 yildir calistigim işi birakacam ozel guvenlik olacam insallah. Sonrada kpss

Son düzenleme:

Üst Alt