mesajların giden kutusuna düşmesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
mesajların giden kutusuna düşmesi sorunu
Symbian belle kullananlar ve sık mesajlaşanlar bilirler bu mesajların giden kutusuna düşmesi sorununu.. Çok can sıkıcı bir sorun. Defalarca hard ve soft format attım, microsoft programlarını kaldırdım ama çözemedim.. Başka versiyonlarda yaşamadım bunu..

Asıl meseleye gelecek olursak CWF ile uğraşanlara bir önerim olacak; mesaj gönderilemediğinde 3 dk bekliyor ya hani, o süreyi telefonun ayarlarından azaltsanız nasıl olur daha doğrusu bu mümkün mü? Kaydedilen msj sayısı falan değiştiriliyor cfw yapanlar bilir. Bu ayarın yazılım kodlarından değiştirilebiliyor olması lazım... Teşekkürler..

mert41994

mert41994

Üye
Refresh ile öyle bir sorun kalmadı :) eğer güncellemen varsa kesin yap

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
FP1&Refresh'e guncelle

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
zaten belle refresh yüklü... flash atmaktan bıktım. tam herşeyimi yüklüyorum 1 hafta kullanıyorum kullanmıyorum bu sorun tekrar ortaya çıkıyor :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum bu sorun tüm symbianlarda var ven n70'ten c6–01e kadar arada başka symbianlarda var yaşadım bunu ama nadiren bellede ise arada oluyordu ama sorun etmedim refreshte şikayetler azaldı bu konuda ayrıca formattan flaştan bahsetmişsin belkiss hafıza kartındaki bir uygulamadan kaynaklanıyor. Onuda biçimlendir bakalım

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartımı da değiştirdim, uygulamaları hafıza kartına hiç yüklemem ben.. Anna'da ve önceki sürümde olmuyordu ama belle'de çok oluyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt