mesajların giden kutusuna düşmesi sorunu

 • 29 Eylül 2012
 • 627 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Symbian belle kullananlar ve sık mesajlaşanlar bilirler bu mesajların giden kutusuna düşmesi sorununu.. Çok can sıkıcı bir sorun. Defalarca hard ve soft format attım, microsoft programlarını kaldırdım ama çözemedim.. Başka versiyonlarda yaşamadım bunu..

  Asıl meseleye gelecek olursak CWF ile uğraşanlara bir önerim olacak; mesaj gönderilemediğinde 3 dk bekliyor ya hani, o süreyi telefonun ayarlarından azaltsanız nasıl olur daha doğrusu bu mümkün mü? Kaydedilen msj sayısı falan değiştiriliyor cfw yapanlar bilir. Bu ayarın yazılım kodlarından değiştirilebiliyor olması lazım... Teşekkürler..
   


  Yazan: furkann20
 2. Refresh ile öyle bir sorun kalmadı :) eğer güncellemen varsa kesin yap
   
 3. FP1&Refresh'e guncelle
   
 4. zaten belle refresh yüklü... flash atmaktan bıktım. tam herşeyimi yüklüyorum 1 hafta kullanıyorum kullanmıyorum bu sorun tekrar ortaya çıkıyor :(
   
 5. dostum bu sorun tüm symbianlarda var ven n70'ten c6–01e kadar arada başka symbianlarda var yaşadım bunu ama nadiren bellede ise arada oluyordu ama sorun etmedim refreshte şikayetler azaldı bu konuda ayrıca formattan flaştan bahsetmişsin belkiss hafıza kartındaki bir uygulamadan kaynaklanıyor. Onuda biçimlendir bakalım
   
 6. hafıza kartımı da değiştirdim, uygulamaları hafıza kartına hiç yüklemem ben.. Anna'da ve önceki sürümde olmuyordu ama belle'de çok oluyor..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:15