Mesajları Yedekleme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

owin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ngage kullanıyorum ve içindeki mesajlarımı kurtarmak oldugu gibi yedeklemek,
hatta mümkünse bilgisayrımda saklamak istiyorum bunun için program var mı?
 

xrz

Üye
program yaok ama dediklerimi yaparsan kolay
hafıza kartında ise E:/system/mail klasörünü olduğu gibi bilgisayara yedekle(tabiki kablo ile) yok cihaz hafızasını yedekleyeceksen C:/system/mail klasörünü msvdriveE programını yükleyip çalıştırıp yedekle anlamadıysan yine sor
 

owin

Üye
    Konu Sahibi
system/mail klasörünü oldugu gibi kopyaladım bilgisayara ama bu dosyaların formatı ney, neyle açıcam bunları da okuyacam??
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt