Mesajlar kısmında Tekrar gönderme süresi..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thelord03

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlar kısmında Tekrar gönderme süresi..
Arkadaşlar telefonumu anna'dan reflesh'e geçtiğimden beri telefonum sürekli olarak mesajları geçiktirmeli olarak göndermektedir.. sürekli 3 dk erteleyerek göndermek istiyor ama o 3 dk bitiyor tekrar 3 dk.. elle sürekli gönder yaparak göndermekteyim.. neredeyse her mesajda oluyor çıldıracağım. 3 kere müşteri temsilcisini aradım, Tim merkezine gittim hattım ile ilgili hiç bir problem olmadığını söylediler.. Anna da hiç böyle sorun yoktu.. nerdeyse 200 de 1 falan oluyordu ama bunda hemen hemen her mesajda ertelemeli olarak gönderiyor.. adam gibi direk gönderdiği neredeyse 10 da 1 falan .. ne yapabilirim yada ne yapmam gerekiyor.. lütfen Yardımcı olabilir misiniz..

Şimdiden Teşekkür Ederim, MaxiCep

fayzteck

fayzteck

Üye
Uygulama yöneticisine girip office uygulamalarını kaldır dostum.daha dogrusu kullanmadıgın tüm uygulamaları kaldır.bu nokia nın genel sorunu.kullanmadıgın nokia uygulamalarınıda kaldır.ben bu sorunu böyle aştım .d

thelord03

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bir deniyeyim bakalım, çok teşekkür ederim . bakalım bi :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
virüs uygulaması varmı?

thelord03

Üye
    Konu Sahibi
Virüs programı vs. yok yüklemedim..

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yüklü gelen f secure de yok degilmi

- - - Eklendi - - -

mesaj ayarlarından tercih edilen baglantıyı 3G/gsm mobil veri seçeneklerini degişerek dene

thelord03

Üye
    Konu Sahibi
Hayır o da yok.. Reflesh yükledikten sonra o gitti zaten.. yok hiç biri

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
Arkadaşlar telefonumu anna'dan reflesh'e geçtiğimden beri telefonum sürekli olarak mesajları geçiktirmeli olarak göndermektedir.. sürekli 3 dk erteleyerek göndermek istiyor ama o 3 dk bitiyor tekrar 3 dk.. elle sürekli gönder yaparak göndermekteyim.. neredeyse her mesajda oluyor çıldıracağım. 3 kere müşteri temsilcisini aradım, Tim merkezine gittim hattım ile ilgili hiç bir problem olmadığını söylediler.. Anna da hiç böyle sorun yoktu.. nerdeyse 200 de 1 falan oluyordu ama bunda hemen hemen her mesajda ertelemeli olarak gönderiyor.. adam gibi direk gönderdiği neredeyse 10 da 1 falan .. ne yapabilirim yada ne yapmam gerekiyor.. lütfen Yardımcı olabilir misiniz..

Şimdiden Teşekkür Ederim, MaxiCep

Aynen banada böyle oluyor telim 603.

theruhix

Üye
Aynı sorun bendede var .( nokia c7 refresh belle ...

ThreeDi

ThreeDi

Üye
[ENGİN];5343702' Alıntı:
virüs uygulaması varmı?

Abi bu virüs programı neymiş böyle her seferde aynı şeyi diyorsun :D

Ayrıca hayırlı olsun n9'un terfi etmişsin ^^ O değilde WP'li telefon alsaydın keşke o parayı vermişken

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Abi bu virüs programı neymiş böyle her seferde aynı şeyi diyorsun :D

Ayrıca hayırlı olsun n9'un terfi etmişsin ^^ O değilde WP'li telefon alsaydın keşke o parayı vermişken
eyvallah kardeşim para vermedim benim c6 yi verdim abime n9 u kaptım :ehe virüs uygulamalarını sormam yanlış ayar yapıldıgında mesj sorunu dahil baglantı sorunları vs başlıyor ondan biliyorum

ThreeDi

ThreeDi

Üye
[ENGİN];5347478' Alıntı:
eyvallah kardeşim para vermedim benim c6 yi verdim abime n9 u kaptım :ehe virüs uygulamalarını sormam yanlış ayar yapıldıgında mesj sorunu dahil baglantı sorunları vs başlıyor ondan biliyorum

Abimiz yokki işte çarpalım :D Ben abi olduğum için benim c6-01'i çarpacaklar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt