Mesaj Paramparça

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozili

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj Paramparça
Arkadaşlar bende acizane 6600 var. t9 kullanmak istiyorum ama benim tel mesajları o zaman paramparça ediyor 2-3 parçaya ayırıyor bu işin içinden nasıl çıkacam anlamadım türkçe dil paketi felan olan var mı. şimdiden teşekkürler.

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
<div class='quotetop'>(çılgın &#064; Nov 23 2005, 03&#58;28 PM) [post=213553]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar bende acizane 6600 var. t9 kullanmak istiyorum ama benim tel mesajları o zaman paramparça ediyor 2-3 parçaya ayırıyor bu işin içinden nasıl çıkacam anlamadım türkçe dil paketi felan olan var mı. şimdiden teşekkürler.
[/b][/quote]
bunu yapan var mı bilemiyorum ama o mesaj parçalama şebeke ile alkalı bildiğim kadarı ile

Zero

Zero

Üye
Türkçe karakter kullanmazsanız sorun kalmaz.. (İ,ı,ğ,ö,ü, gibi).

spook

spook

Üye
arkadaslar bende bunun programı vardı yani ( ı İ ğ..) falan yazsanızda 1 parcada ve 1 sms ucreti alıyordu ama nerden dowload ettigimi unuttum benım telede resaet attım ( Var Yani Bole Bır Program

symbianboy

Üye
mesaj ayarlarında yazma dilini ingilizce yap olur

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(spook &#064; Nov 23 2005, 04&#58;24 PM) [post=213601]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar bende bunun programı vardı yani ( ı İ ğ..) falan yazsanızda 1 parcada ve 1 sms ucreti alıyordu ama nerden dowload ettigimi unuttum benım telede resaet attım ( Var Yani Bole Bır Program
[/b][/quote]
varsa yanı bulursan burda yayınlarsan sevınırım

hyper

Üye
NaSMS bu program ya

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ayarlardan yazı dilini ingilizce olarak seçin sorun düzelecektir..

spook

spook

Üye

bu iki linki dowload edin ikiside sis dosyası bende 3230 vavr calısıyor calısmıyorsa sizde bana bildirin.

bozili

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(spook &#064; Dec 4 2005, 07&#58;17 PM) [post=221715]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

bu iki linki dowload edin ikiside sis dosyası bende 3230 vavr calısıyor calısmıyorsa sizde bana bildirin.
[/b][/quote]

arkadaşlar ilginize çok teşekkür ediyorum. Aydınlanmış biri olarak artık aydınlatmaya başlayabilirim. saygılar.....

spook

spook

Üye
arkadaşlar ilginize çok teşekkür ediyorum. Aydınlanmış biri olarak artık aydınlatmaya başlayabilirim. saygılar.....
[/quote]

arkadaşım olduysa ne mutlu bizlere...bu programları yapanlara

emege saygı

souledge

Üye
arkadaşımızın da verdigi gibi bu nas sms programı bu sorunu çozuyo fakat bu program benim tel de çok yavaş yazıyo harfleri. tel6670 ver 6.0522.0 daha yeni bir sürümü veya başka bi program varmı acaba??? şimdiden teşekkürler

delimakina

Üye
mesaj ayarlarında yazma dilini ingilizce yap olur
+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt