1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

mesaj melodisi

• 11 Ekim 2012
  • 1669 Okunma
  • 18 Cevap

1. arkadaşlar kullandığınız orjinal zilsesi var mı?

Mesaj geldi mi bana geldiğini anlayayım rahatca sağolun :D

http://www.tusfiles.net/aljs8opcalpw şu anlığına bunu kullanıyom kendim kestim bi beatten

Yazan: ismail
  2. benim n8 in kendi zil seslerinden olan in the mood u kullanıyorum s^3 tel kullanıyosan dene :)

3. s^3 değil ama eğer bana atabilirsen bakabillrim orhan :oke:

4. half lifetaki pompalı çikçuk sesini kullanıyom

5. çok uzun olmamış mı arka arkaya 2 mesaj gelse bütün şarkıyı dinleriz :ehe

6. evet bende onu farkettim :D
    Başta bi kısmı silcem tekrarlayan bölümü. Bide pırrrrraaaaa demesi kesilmiş onuda tamamlıcam :D

7. harbiden ha kafam karıştı :D

8. pek beğenmedim ama Orhan çok uzun

9. 90 lar disko :disko: temposunda :D benim hoşuma gitti biraz uzun benim telefona çok mesaj gelmiyor zaten her yerden duyabiliyorum :D melodiyi :ehe

10. bana çok gelmLyom ama son paylaştığım gibi kısa olunca daha hoş oluyo bana göre :D

11. o nebiçim mesaj sesi üleyn :hmmm

12. Kendim kestim bi şarkının beatinden :bud:

13. heyt hepinizin klasik mi :D

14. :zzz:

15. Kardeş sokakta Pırassacı geldi diye bağıran çığırtkan bir seyyar satıcının pırrrrr derken kesilmiş sesine benziyo bu melodih

-Börteçine- bunu beğendi.
  16. :zuhaha:

Yüklüyor...
14/11/2018 - 01:25