Mesaj geçmişi

• 24 Mart 2013
  • 1444 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ya arkadaslar bi yardim edin lütfen. Simdi ben birisi ile mesajlastim mesajlarim silinince onla mesajlastik larim gitti bana mesajlastigim mesajlar lazim vodafone gitsem benim su numara ile mesajlastiklarimi (mesaj icerigini) cikartabilirmisiniz desem cikartabilirler mi. Lütfen yardim edin yarina lazim :-(

- - - Eklendi - - -

100 izleyen var bir yanıt yok

- - - Eklendi - - -

Yardımm

Yazan: _YldZEneS_
  2. mahkeme kararı olmadan imkansız diye biliyorum.Yani kısaca orayı 120 ile geccen. Mesajları unut yani

3. Mesaj içeriğini elde edemezsiniz.

4. akıllı telefonlarda mesajları geri getirme diye bir program var. Google den ara bulmaya çalış bende senin gibi silinen mesajları geri getirmek istedim programı buldum ama kuramamıştım. Telefonum hackli oomadığı için kabul etmiyordu sonra vazgeçtim. Ama denemende fayda var kardeşim en azından de

- - - Eklendi - - -

programın ismi de showdelmsg. Ben denemiştim program sertifika hatası veriyordu. Telefonum hackli olmadığı için. Birde program s60 sisteminde çalışıyormuş. Kullanışına gelince deneyemediğim için cevap veremeyeceğim kusura bakma.

5. Aslında Vodafone.com.tr den Göstermesi Lazım Kime Mesaj Attıgını Ama Neler Yazdıgını Göstermez Sanırım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 17:56