Mesaj dökümanı çıkartmak

Sponsorlu Bağlantılar

kaan18

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj dökümanı çıkartmak
meraba arkadaşlar

benim mesaj dökümanını çıkarmak gibi bir imkanım varmı ama sadece numaralar değil.Mesaj içeriğinide çıkartabilirmiyim gerçekten çok acil bir durum lütfen konu hakkında bilgi sahibiyseniz cevapsız bırakmayın.İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: ametlim ve must20

celibar

celibar

Üye
mesaj içeriğini cikartamazsın ama kimden geldi kime gitti diye doküman çıkarma olabilir.müşteri hizmetlerini ararsan sana daha detaylı daha doğru açıklamayı yapacaktır.

maxirabit

maxirabit

Üye
Mesajların gelen numaraları giden numaraları geçmişi falan çıkar ama mesajlarda ne yazdığını ögremezsin onuda zaten genelde davalık olanlar falan ögreniyor savcılıktan izin falan alıyor kişinin oparatöre ne yaptığının geçmişi çıkıyor

enemy90

Üye
mesaj içeriğini cikartamazsın ama kimden geldi kime gitti diye doküman çıkarma olabilir.müşteri hizmetlerini ararsan sana daha detaylı daha doğru açıklamayı yapacaktır.

ben kimdn geldi kime giti diye doküman çıkarmk istiyorm nasıl oluyor bilgin varsa yardımcı olurmusun

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Müşteri hizmetlerini ara

asar07

Üye
savcılık yolu ıle olur sadece. musterı hızmetlerı bunu kullanıcılara vermez.

george323

Üye
hattından kime sms gönderilmiş kimle görüşme yapılmış bunun dökümanını çıkartman mümkün m hizmetlerini arayarak adresine posta yoluyla son 6 aylık döküman gönderiyolar. fakat gelen aramalar bu dökümanda çıkmaz çünkü hattına gelen aramalar sistemde bi yere depolanmıyo ve eğer hattın yasal sahibiysen bu dökümanı alabilmen mümkün yada adresine online işlem merkezinden son 2 aylık kayıtlarını görüntüleyebilirsin süper şifreni alarak

haliloviççç

haliloviççç

Üye
Arkadaşlar hattım başkasının üzerine o kişi de fransa da yaşıyor telefon dökümanı çıkarabilirmiyim turkcelle gidip

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Arkadaşlar hattım başkasının üzerine o kişi de fransa da yaşıyor telefon dökümanı çıkarabilirmiyim turkcelle gidip
Başkasının üzerine dediğiniz kullanıcısı ise siz hat sahibi olarak işlem yaparsınız ama hat o kişinin ise yapılacak birşey yoktur.

• Beğen
Tepkiler: haliloviççç
haliloviççç

haliloviççç

Üye
Kullanıcı benim hat onun ama anlatabildim mi bilmiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kullanıcı benim hat onun ama anlatabildim mi bilmiyorum
Kullanıcı olarak adresine giriş yaparak orada hattın şu tarihde sms arama yapıldı gibi sınırlı bir bilgi edinilebilir. Giriş yapınca hesabım sayfasından bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: haliloviççç
haliloviççç

haliloviççç

Üye
Teşekkürler;)
Peki WP yazışmaları da dökümanda çıkar mı?

dargman69

dargman69

Üye
böyle bişe mümkün mü

Misafir - 221335

Geçen senenin dokümanı cikarmi 2018 ayinin
Ben eşimle bir bayanın mesajını yakaladım dökümanı çıkarmak istesem çıkarabilirmiyim

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
mesaj silindiyse mümkün değil diye biliyorum. ben de silinen mesajlar için mesaj atmıştım turkcell'e. olmuyor dediler.

Üst Alt