Haber Meizu Pro 6 Türkiye'de satışa çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Meizu Pro 6 Türkiye'de satışa çıktı
Meizu'nun yeni akıllı telefonu Pro 6 Türkiye'de satışa çıktı.

Teknik özellikleri:
5.2 inç Super AMOLED Ekran
Corning Gorilla Glass 4
- 3D Dokunmatik ekran
- Flyme 5.6
Android 6,0(M)
Mediatek MT6797T Helio X25
32/64 GB, 4 GB RAM
21 MP Ön Kamera
5 MP Ön Kamera
2560 mAh batarya

Fiyat:

braayn

braayn

Üye
dosrum 21 MP Ön Kamera yazmışsın burasını değiştirirsen iyi olur.Haber için ayrıca teşekkürler.
Alıp kullanan arkadaşlarda bir zahmet cihaz hakkındaki yorumlarını yazarlarsa seviniriz

furyzer0

furyzer0

Üye
Orjinal kasa tasarımları olsa üzerindeki çakma etiketini de atacaklar ancak yapmıyorlar

Sent from mTalk using lumia950

byAndroid

byAndroid

Üye
Tasarım dışında fiyasko olan telefon. Sınıfta kaldı. Bunun yerine mi 5 veya reeder p10s alınır

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0MG90

0MG90

Üye
Pro 5 bundan daha iyiydi galiba. Pro 7'yi beklemek lazım.

furyzer0

furyzer0

Üye
Tasarım dışında fiyasko olan telefon. Sınıfta kaldı. Bunun yerine mi 5 veya reeder p10s alınır

Neden hocam? Amoled ekranlı samsung dışında android amiral olması beni cezbediyor amoled sevip samsung istemeyenler için ne eksiği var? Gerçekten soruyorum. Pek araştırmadım bu cihazı ondan bilgim yok

byAndroid

byAndroid

Üye
Neden hocam? Amoled ekranlı samsung dışında android amiral olması beni cezbediyor amoled sevip samsung istemeyenler için ne eksiği var? Gerçekten soruyorum. Pek araştırmadım bu cihazı ondan bilgim yok

Pro 5 modeline göre pil ve kamera daha kötü incelemeler bu yönde. Amoled li ekrana sahip mi 5 bu yönden çok iyi. Samsungun 2k ekran ların dan aşa kalır yanı yok. Pro 6 daki 10 noktalı lens de hiç bi işe yaramıyor muş.

furyzer0

furyzer0

Üye
Pro 5 modeline göre pil ve kamera daha kötü incelemeler bu yönde. Amoled li ekrana sahip mi 5 bu yönden çok iyi. Samsungun 2k ekran ların dan aşa kalır yanı yok. Pro 6 daki 10 noktalı lens de hiç bi işe yaramıyor muş.

Mi 5 amoled mi? Bunu bilmiyordum öğrenmem iyi oldu ilerideki telefonum xiaomi olabilir.amoled ekran kullanan biri diğerlerini pek tercih edemiyor.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ips lcd ekran varmış ya amoled sanıyordum. Ama inceleme lerde çok başarılı buldular ekranı

Üst Alt