MediaSafe v2.0.8 Unsigned Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MediaSafe v2.0.8 Unsigned Türkçe
Galerideki;
Resimleri, müzikleri, notları ve videoları şifreleyip gizleyebileceğiniz bir program(alıntıdır)
Not:n73 te denendi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cıdalı, mmemin, derbeder25 ve 9 diğerleri

karasu54

karasu54

Üye
Eline saglik

inebolulu

Üye
tesekkü ederim 5800 XM denildiii...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Süper :good:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:good:

killmytime

Üye
Çok kullanışlı, son sürümünden kat kat daha iyi. Üstelik güzel türkçeleştirilmiş.

muhammed83

muhammed83

Üye
Teşekkürler

kurçenli

Üye
teşekkürler.
n82 ye olmuyor arkadaşlar.
:(

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N82 çoğu programı çalıştırmıyo malesef:s

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Konuyu Begendim.Emegine Saglik.

rkap

rkap

Üye
teşekkürler

mehmety05

Üye
kardeş bu program ücretli falan mı? kullanım miktarı mesajı falan verdi ama ondan önce ovi yi de kullanmıştım yoksa onunla mı alakalı program hakkında bir açıklma yapan varsa rica etsem.

cetinbas

Üye
arkadasalr yukledım telefona ama dosya bıcımı desteklemıyor diyor telefonumun modeli 6300

auler23

Üye
Galerideki;
Resimleri, müzikleri, notları ve videoları şifreleyip gizleyebileceğiniz bir program(alıntıdır)
Not:n73 te denendi
arkadaslar bu program calısmıyor.telefona yukledım ama calısmıyor...

irfanlive

Üye
nokia n73-- uygulama telefonla uyumlu değil yinede yüklensin mi? şimdi bu nedir

senpatikrealist

Üye
guvenlık nedenıyle dosya çalıstırılamıyor dıyor kardes dosya ekleyıp sıfreleme yapamıyorum bana yardımcı olursanız cook tesekkur ederım sımdııden....

exelance65

exelance65

Üye
e 65 te tam çalişıyor .klavyene sağlık

serfiraz

Üye
Öncelikle saçma sapan, kullanışsız ve adamı pişman etmekten başka bir işe yaramayan bu programdan kesinlikle uzak durun!!! Programa gönderdiğim tüm dosyalar uçtu gitti ve ne yaptıysam geri getiremedim.
1) Dosyayı programa atıp sonra aç deyince geri gelmiyor,
2) Telefonu pcye bağlayıp gizli dosyaları göster dediğinde görünmüyor,
3) Program, dosyaları yığın hafıza(yada hafıza kartı)-data-ms-root yolunda kafasına göre 1,2,3 gibi isimler verdiği klasörler oluşturup içine atıyor. Mesela bende olanı söyliyim; Programa bir mp3 gönderdim sonra bahsettiğim dosya yoluna baktım root klasörünün içinde "6" adında bir klasör oluşturmuş ve içinde "1-d , 4 , 4-d , index" isimli 4 tane dosya var. Herbiri sırasıyla 110B, 3.48MB, 118B ve 69B boyutlarında. Attığım mp3ün boyutu 2. dosya kadar ama hepsinin toplamı da olabilir çünkü diğerlerinin boyutu çok düşük. Yani program mp3'ü parçalara ayırıyor olabilir. Bunu düşünme nedenim ise belki bir umut deyip 3.48MB'lık dosyayı pcye kopyaladım ve media playerla açmaya çalıştım olmadı, uzantısını mp3 olarak değiştirdim yine olmadı.
Benim aklıma gelenler bunlar. Lütfen biraz beyin fırtınası yapıp şu işi halledelim arkadaşlar. Başka şeyler deneyen varsa paylaşırsanız biz de deneriz ve umarım ki birimizin çözümü sonuca ulaşır :s

serfiraz

Üye
helpppp

Üst Alt