Mc_PcM@sTéR & Prince of hell Single

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Mc_PcM@sTéR & Prince of hell Single
YoW ! CanLanıyoruZ prince of hell Senin için İlk Kasetimiz İçin Yow!
8) :bravo: :bravo: :bravo:

ThumB Ptak ThumB Ptak ThumB Ptak Her Gün Binlerce tıklamalar :lamer: , vızır vızır Akan yazılar , İnternet ile Şişen Faturalar, Sıcaktan tabure'ye yapışmış P.polar :alsana: , TepenDe durup laf söyleyip Sinir Eden insanlar, Bulunamayan Cr@cklaR, Bi türlü 100kps görmeyen download'lar Nereyeeeeeeeeeee Kadaaaaaaaar yeah!! Nereyeeeeeeeeeee Kadaaaaaaaar :bravo: :bravo: yeah!! ThumB Ptak Bir Son vermeli, ThumB Ptak :lamer: Artık Fişi Çekmeli, ThumB Ptak Normal hayata Dönmeli,ThumB Ptak Cafelere Gidip Eğlenmeli yow,, Kızlar seni Bilmeli, Peşine Düşmeli yoww !! Dünya yı monitörden Değil, Gözlerinle Görmeli Su içip Serinlemeli kenDine gelmeli YetmeDi mi Denize Girmeli Yow ThumB Ptak ThumB Ptak ThumB Ptak Yeah Selam Olsun MaXiCep' in User'lerine .ThumB Ptak , SeLam olsun SevDiğim Arkadaşım prince of hell'e ThumB Ptak Selam Olsun Rap'i Seven HerkeZee Yoww ! ThUmB ThumB thumB

Söz-müzik-klib: mC-Pc M@STéR

SelmanTE

SelmanTE

Üye
aleykümselam :huhu:

DefectoR

Manyaksın sen ya :DD

_KyRa_

_KyRa_

Üye
dostum çok saol bende bu hafta ameliyat olcam belki sonra benden de bitane duyarsınız abi çok duygulandım yaa özellikle son kısmında çok sağolasın yaa

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun Ciddimi sorun yoksa ufak bi ameliyatmı?

_KyRa_

_KyRa_

Üye
yaa deneme mesajlarında açık zaten konu orda anlattıma bakabilirsin

ibonline

ibonline

Üye
:lol2:
Originally posted by PcM@STéR@Jul 8 2005, 06:08 PM
YoW ! CanLanıyoruZ prince of hell  Senin için İlk Kasetimiz İçin Yow!
8) :bravo:  :bravo: :bravo:

ThumB Ptak          ThumB Ptak      ThumB Ptak        Her Gün Binlerce tıklamalar :lamer: ,  vızır vızır Akan yazılar , İnternet  ile Şişen Faturalar, Sıcaktan tabure'ye yapışmış P.polar :alsana: , TepenDe durup laf söyleyip Sinir Eden insanlar, Bulunamayan Cr@cklaR, Bi türlü 100kps görmeyen download'lar    Nereyeeeeeeeeeee Kadaaaaaaaar    yeah!!  Nereyeeeeeeeeeee Kadaaaaaaaar :bravo:  :bravo: yeah!!  ThumB Ptak  Bir Son vermeli, ThumB Ptak :lamer:    Artık Fişi Çekmeli, ThumB Ptak  Normal hayata Dönmeli,ThumB Ptak  Cafelere Gidip Eğlenmeli yow,, Kızlar seni Bilmeli, Peşine Düşmeli yoww  !!      Dünya yı monitörden Değil, Gözlerinle Görmeli Su içip Serinlemeli kenDine gelmeli YetmeDi mi Denize Girmeli Yow  ThumB Ptak  ThumB Ptak  ThumB Ptak  Yeah Selam Olsun MaXiCep' in User'lerine    .ThumB Ptak  , SeLam olsun SevDiğim Arkadaşım prince of hell'e  ThumB Ptak  Selam Olsun Rap'i Seven HerkeZee Yoww ! ThUmB ThumB thumB
                                  Söz-müzik-klib:        mC-Pc M@STéR
[post=105949]Quoted post[/post]​
What? :haha: :P

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Rap bu Rap :)

_KadirşinaS_

Üye
Lan bi rapkolik de sen mi çıktın başımıza. Ama güzel olmuş :bravo:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Thanks NumanSabiT Prince iLe kaset Çıkaracaz

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
;;) saglam olmus

_KadirşinaS_

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Jul 9 2005, 05:42 PM
Thanks NumanSabiT Prince iLe kaset Çıkaracaz
[post=106952]Quoted post[/post]​

Maxicep sponsor olur artık ... :artı:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah Zaten İlk Kaseti burdaki userlara satacaz

_KyRa_

_KyRa_

Üye
yüzde 50 indirimle bir ay boyunca bence kaçırmayın we sadece size bu indirim hatta şarkıların ilki alın size :kop:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Rapid de inmedi galiba Kot'ası dolmuş bende Msnden yollarsın msn'ye ekledim seni
Ameliyatta kökünden almasınlar sen yatarken :P:D

_KyRa_

_KyRa_

Üye
bu arada
mike shinoda:PcM@STéR
chester bennington: prince of hell
bennington benim tek idolüm dür adamın sesi çok hoşuma gidio we adam şapkayla çok karizma oluo shinoda da rap çi olduu için daa çok arkadaş da rap çi olduundan onlar eşleştirdim

vormound

Üye
elinize sağlık beyler... ama cd formatında satışa sunarsanız daha ıyı olur...

:artı:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by PcM@STéR@Jul 10 2005, 04:10 PM
Kardeş Rapid de inmedi galiba Kot'ası dolmuş bende Msnden yollarsın msn'ye ekledim seni
Ameliyatta kökünden almasınlar sen yatarken :P:D
[post=107422]Quoted post[/post]​

uLan bırak Elin gavur rapcilerini bari Türklerden bi 2 tane Söleseydin Nefret Ceza v.s v.s :D bizDe Müzik önemLi değil Söz ÖnemLi Gerçi ben buraya sallamasyon bi yazdım ama Diğer Türk rapCi arkadaşların Sözlerini Dinleyip Düşünmek Lazım Ozaman Rap anLaşılır :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt