MC Pocket Edition (Destek)

Sponsorlu Bağlantılar

Doctor Android

Doctor Android

Üye
    Konu Sahibi
MC Pocket Edition (Destek)
Beyler armv6 Galaxy Mini S5570 cihazım var Nova, Dead Space, NFS:Hot Pursuit gibi oyunları rahatlıkla kaldırıyor ama Minecraft Pocket Edition açmıyor telefonuma uygun bir MC:PE apk sı bilen varsa verebilirmi?

afer459

afer459

Üye
Minecraft armv6 cihazlarda calismiyo ama ona yakin bi oyun vardi sanirim

mürteza16

mürteza16

Üye
MCPE armv6 cihazlarda çalışmıyor.MCPE armv6 cihazlarda çalışmıyor.

afer459

afer459

Üye

Çok benzeyen

Doctor Android

Doctor Android

Üye
    Konu Sahibi
afer459 hocam zaten şu an onu kullanıyorum ama MC:PE nin yerini tutmuyor

mürteza16

mürteza16

Üye
belki bi gün armv6 içinde çkar
Çok iyi bir geliştirici yapabilir ancak. Şahsen ben kendim denedim fakat olmadı. Değişik bir şekilde kodlanmış. Yani baya üstünde durmak lazım. Açıkçası ben çıkacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Doctor Android ve afer459
Doctor Android

Doctor Android

Üye
    Konu Sahibi
Çok iyi bir geliştirici yapabilir ancak. Şahsen ben kendim denedim fakat olmadı. Değişik bir şekilde kodlanmış. Yani baya üstünde durmak lazım. Açıkçası ben çıkacağını düşünmüyorum.
Hocam biraz geç cevap verebildim kusura bakmayın yazlıktaydım. Şimdi iyi ingilizce bilen biri xda developers forumuna gidip konu açarsa bence yapılır çünkü orda gerçekten iyi geliştiriciler var. Ayrıca şu ana kadarda o forumda öyle bir konuya rastlamadım biz açarsak yapılır diye düşünüyorum.

mürteza16

mürteza16

Üye
Hocam biraz geç cevap verebildim kusura bakmayın yazlıktaydım. Şimdi iyi ingilizce bilen biri xda developers forumuna gidip konu açarsa bence yapılır çünkü orda gerçekten iyi geliştiriciler var. Ayrıca şu ana kadarda o forumda öyle bir konuya rastlamadım biz açarsak yapılır diye düşünüyorum.
Bence yapılmaz ama denemekte fayda var. Birisi denesin.

Peocawe

Peocawe

Üye
armv6 cihazların nesli tükendi sayılır. o yüzden kimsenin üstünde duracağını sanmıyorum.

Doctor Android

Doctor Android

Üye
    Konu Sahibi
mürteza16

mürteza16

Üye
hocam piyasada hala binlerce armv6 cihaz var. Bu telefonların neslinin tükendiğini sanmiyorum ama emin olun 1 yılı daha var bu telefonların.
hocam forumda ingilizcesi iyi tanıdığınız varmı?
Kendimi iyi bilirim. :D

Üst Alt