Maxirütbe ve dosya ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Herşey zamanla kardeş paylaşmak istersen paylaşırsın istediğini oda olur biraz gayret forum kuralları böyle daha düzenli oluyor oda arşivi gereksiz ve aynı dosyalarla doldurmamak için böyle bir düzen gerektiriyor iyi maxicep ler

Necmati

Necmati

Üye
Yetki zaten her önüne gelene verilmiyor kurallar böyle..
birde 4shared gibi siteler kredi kartı istemiyorki ücretsiz abonelik var 10 gb alan veriyorlar sana ben kullanıyorum istersen gösteriyim ..
anlıyacağın büyük bir sitenin büyük kararları olur işte onlar bunlar..
iyi forumlar...

samuray_jack65

samuray_jack65

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için gerçekten teşekür ederim fakat benim evde bilgisayarım yok o yüzden dediğiniz siteleri kulanamıyorum neyse şimdilik yardım konularıyla faydalı olmaya çalışacağım

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
bu konuyu açtığın için teşşekkürler paylaşma konusunda çok azimlisin şimdi daha çok gözüme girdin
Gözün sevem sağol
Senelerce bir sitenin yöneticiliğini yaptığınızda sahte bir üyeliği şıp diye fark ediyorsunuz.

Sahte üyelikler alarak kendinize teşekkür kasmanız bizim forumda en hassas olduğumuz konudur ve sahte üyeliğe süresiz direk ban sebebidir.
Esas üyelik ise 6 ceza puanı ile cezalandırılır.

Tekrarı ise çok daha ağır karşılık bulur.
Tavsiyeleriniz için gerçekten teşekür ederim fakat benim evde bilgisayarım yok o yüzden dediğiniz siteleri kulanamıyorum neyse şimdilik yardım konularıyla faydalı olmaya çalışacağım
Paylaşım yapmak için bilgisayara sahip olmaya gerek yok. Bu kadar hevesli iseniz paylaşım yapmaya arkadaşlarımız yöntemlerini açıklamışlar, onları kullanın.

Üyelerimizin paylaşımları teşekkür aldıkça ve onlar kaliteli-özgün paylaşımlar yaptıkça biz zaten onlara dosya ekleme yetkisini kendimiz veririz.

Öte yandan bilgisayarım yok diyorsunuz ama bakın sistemimiz ne diyor?
samuray_jack65 adlı üye, aynı bilgisayardan, heroziilong and samuray_jack65 nicki ile giriş yaptı. Bilginize !
AYNI BİLGİSAYARDAN...
Neyse...
Bu üyeliğinizi süresiz yasakladım, bu ve bu gibi konularda kendinize verdiğiniz tüm teşekkürleri sildim. Esas üyeliğinize 6 ceza puanı verdim.
Esas üyeliğinizden devam edin! Hilesiz olarak!..

Keyifli forumlar herkese.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt