MaxiPRO5-V112 Güncellemesi Beni Bitirdi :((

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spelak97

Üye
    Konu Sahibi
MaxiPRO5-V112 Güncellemesi Beni Bitirdi :((
Selamun Aleyküm Türkcll MaxiPRO-5 Kullanıcısıyım

Dün Gece Yeni Güncellemeler Varmı Diye Bir Bakayım Dedim Ve
MaxiPRO-5 V112 Güncellemesini Gördüm İndirdim 110 Mb 'a Yakın Bir Güncellemeydi İndi Ve Yüklemeye Başladım Android Arka Planlı 3-4 İşlem Yaptı Ve Telefon Açılıp Kapandı Baktım Bir Problem Yoktu Kilit Açma Ekranı Falan Bazı Menüdeki Simgeler Değişti Bağlantı Falanda Kopmadı Yükleme Yaparken Ama Nedense Yatarken Şarja Bırakayım Dedim Kendi Şarj Aletini Takıyorum Şarj Olmuyor Hiç Elektrik Gitmiyor Sanki Takıyorum Hiç Bir Şey Değişmiyor 2-3 Tane Farklı Şarj Makinası Denedim Ama Nafile Şarj Tık Demiyor Hic Birsey Değişmiyor Güç Gitmiyor Telefona Şimdi Şarjı Bitti Ve Kapandı Düşük Pil Diyor Kapanıyor Kapalıykende Şarj Olmuyor Lütfen Yardım Edin Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden İlgilenen Herkeze Çok Teşekkürler :(

Bu Arada Dün Geceki Eski Haline (Güncelleme Yapmadan Önceki) Sürüme Dönersem Sorun Kalkabilir Gibime Geliyor Ama Nasıl Yapabilirim Yardımlarınızı Bekliyorum :(

tapatalk

tapatalk

Üye
Tuğla olmuşsa jtag bagliycan

spelak97

Üye
    Konu Sahibi
Onu Nasıl Yapıcam Usta ?

- - - Eklendi - - -

Onu Nasıl Yapıcam Usta ?

tapatalk

tapatalk

Üye
Senin telefonuna yakin acenin filan kurtarma videolar vardi bi bak sende ise yarar belki olma di servis

spelak97

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Edicek Kimse Yokmu

sinatt_28

sinatt_28

Üye
garantili ise ver servise iyice berbat edersen garanti dışı kalır yazık olur..

MrTech

MrTech

Üye
bataryayi çıkar batarya şarjı yap biraz sonra git türkcelle göster yardımcı olur servise hemende yollama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt