Maximum Kullanici Limiti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Maximum Kullanici Limiti
Ya bu ne ya!!! Son gunlerde karsima sIk sIk gelmeye basladi.

Maxi'ye girmeye calistigimda karsima surekli beyaz bir sayfa cikiyor;

maxi_ozan already have maximum connection falan biseyler diyor iste! Maximum kullanici limiti dolmus!!! Ya limit kacki bu limit surekli dolur hale gelmis! :wacko:

Sen kalk o kadar yazi yaz, ondan sonra sana bu uyari gelsin ve o yazdiklarinda kaybolsun!!! Tekrar donup yazarmiyim ben onlar? Yoooo, asla!!! :eksi:

Buna bir cozum yokmu baylar??? :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En kısa zamanda bu sorunu çözecez... :(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 9 2005, 04:02 PM
En kısa zamanda bu sorunu çözecez... :(
[post=160601]Quoted post[/post]​
inşallah dostum warya sitenin tek eksiği o yoksa manyax bi site haaa

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Evet, hakikattende sitenin tek sorunu bu. Yarim saat bekledim gireyim diye siteye! Ama bide iyi yani varki o da kullanici sayisinin hergun asiri artiyor olmasi.

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
bi suru 0 mesajlı uye var aslında cok uzun sure aktıf olmayan uyeler silinsin falan bilmiyom rahatlama olurmu ama
cok sinir oluyom bu uyarıya 30 dakkada siteye anca giriyom

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Silinmeyle rahatlama olmaz.. :(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 9 2005, 04:47 PM
Silinmeyle rahatlama olmaz.. :(
[post=160634]Quoted post[/post]​
ewet yaaa bencede 0 mesaj lı üyeleri silersek sitenin hit i düşer o zamanda paylaşacağımız kimse kalmayabilir :eksi: :eksi:

UndeRqRo.uNd

Üye
script yamuk arkadaşlar çok dedim vB kur die : )

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
vb düzen iyi değil bana göre.. ;)

dinde

dinde

Üye
bu dert benim aylardır başımda çok sinir bozucu bişey :off:

gunaydins

gunaydins

Üye
arkadaşlar fazla tartışmaya gerek yok. umarım ilgililer düzeltmek için çalışıyorlardır.. :artı: :maxicep: :maxicep: :maxicep:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet kısa zamanda sorun çözülecek inşallah... ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Biraz sabır istiyoruz.

MobiLe_ManiA

Üye
ya iyi güzel diyorsunuz cnm mod arklarımda. bu gidişle çook kullanıcı kaybeder bu site.zırt pırt siteye girmeyi imkansızlaştıran engeller yüzünden bi yarım saati alıyor girmek.ondan sorada mesaj yazda gitsin.... bir an önce bir çözüm gerekiyor buna.Maxicepe yakışmıyor.bu kaliteye yakışmıyor...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Maalesef bizimde elimizden bişey gelmiyor ama şunu belirteyim max 1 hafta kaldı.. ;)

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Kullanıcı limiti kaç_??

MobiLe_ManiA

Üye
umarım ya o zaman iyi.e abi hadi şimdi tamam girdi ilk defa yazdım mesajı bu zamanda flood kontrolü açık düyor.otuz saniye geçmesini bekleyiniz.......

Bunun üstüne "30 saniye bekle kardeşim ne war" diyen arkadaşlar olacaktır.Bunu bende derim normal bir durumda ama.Bunların hepsi sitenin zararınadır.BU uyguluamayıda ben hiç bir forumda görmüş değilim arkadaşlar.Yani tamam görüntü kirliliği yarat arkadaşlarımız oluyor olacaktır ama.bi iki kişi için bu eziyeti çekmek zorundamıyız.=?

Maxicepcim neler oluo sana yaaaaa

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
30 sn yine bizim iyi niyetli bir uygulamamızdır bir.ok forumda bu süre 90 hatta 120 saniyedir...

Bu olmak zorunda çünkü bazı kendini hacker sananlar mesaj robotu ile otomatik olarak siteye mesaj göndermeye başlıyor eğer 30 sn kuralı olmaza forum heran gidebilir bu açıktan dolayı ama 30 sn sınır olunca dolayısıyla bunu gerçekleştiremiyorlar.. ;)

Güvenlik ile alakalıdır bu durum.. ;)

midnight

midnight

Üye
Benim anlamadığım daha önce bu maximum kullanıcı sorunu yok muydu?

Bakın: En çok 496 kullanıcı, May 30 2005, 03:34 PM tarihinde online oldu!

--Bu 496 kullanıcı, 30 mayısta nasıl online olabildi? Şimdi ise 100 kişi online olmadan hata mesajı veriyor..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onunla alakası yok ya... Daha çok teknik bir durum.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt