MaxiCep'e Özel Fw Çalışması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ceycey111

ceycey111

Üye
    Konu Sahibi
MaxiCep'e Özel Fw Çalışması
Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi skaptan la birlikte yeni bir fw çalışması sürdürüyoruz;
Fw yakında bitecek ama açılış ekranında birkaç bozulmalar var onları düzeltmeye çalışıyorum
Fw nin içinde polaris office, birkaç tema, zil sesleri, duvar kağıtları, shp aktif, ses kayıt aktif ve maxicepe özel açılış ekranı buluncak

Fw yapımında yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olursa bize ulaşsın lütfen :)

İşte size ilk açılış videosu fakat üst tarafta bozulmalar var

[video=youtube_share;t6TK4MRg_Dw]http://youtu.be/t6TK4MRg_Dw[/video]

grafikedy

grafikedy

Üye
Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi skaptan la birlikte yeni bir fw çalışması sürdürüyoruz;
Fw yakında bitecek ama açılış ekranında birkaç bozulmalar var onları düzeltmeye çalışıyorum
Fw nin içinde polaris office, birkaç tema, zil sesleri, duvar kağıtları, shp aktif, ses kayıt aktif ve maxicepe özel açılış ekranı buluncak

Fw yapımında yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olursa bize ulaşsın lütfen :)

İşte size ilk açılış videosu fakat üst tarafta bozulmalar var

[video=youtube_share;t6TK4MRg_Dw]http://youtu.be/t6TK4MRg_Dw[/video]

Elektronik mühendisi olarak ben yardımcı olabilirim. Ekrandaki bozulmanın sebebini biliyorum. Özelden anlatabilirim.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
yardımlarını esirgemeyen kardeşlerimize teşekkür ederiz desteklerinden dolayı ceyhun kardeşim bu iş için gercekten cok çalıştı bir kaç konuda sizinde fikirleriniz lazım arkadaşlar
şimdiden teşekkürler

ceycey111

ceycey111

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarını esirgemeyen kardeşlerimize teşekkür ederiz desteklerinden dolayı ceyhun kardeşim bu iş için gercekten cok çalıştı bir kaç konuda sizinde fikirleriniz lazım arkadaşlar
şimdiden teşekkürler

evet arkadaşlar sizlerin yardımlarınıza ihtiyacımız var :)

furkanosman

furkanosman

Üye
arkadaşlar yanlış anlamayın nazikce bir soru soru sormak istiyorum. Bu tarz; yani yeni bi özellik veya, bi iyileştirme vaad etmeyen editasyonlar gereklimi. ? Teşekürler.

ceycey111

ceycey111

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yanlış anlamayın nazikce bir soru soru sormak istiyorum. Bu tarz; yani yeni bi özellik veya, bi iyileştirme vaad etmeyen editasyonlar gereklimi. ? Teşekürler.

gerekli değilse sen kullanmazsın kardeşim

hayatperest

hayatperest

Üye
beyler süpersiniz. devamında ne olacak merakla bekliyorum. çalışmalarınızda kolay gelsin :oke:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşlar bu tarz editleme çalışmalarını biz ceyhun arkadaşımla birlikte kendimize ait bi tarz oluşturmak için yapıyoruz ve sonunda eger istediğimiz bir çalışma ortaya cıktıgı zaman bunu konu haline getirip gerekli programlar ve nasıl yapıldıgına dair detaylı bi konu acmanın derdindeyiz buda ne işe yarayacak kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz olay bu ortada bi emek var saygı duymak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: ceycey111
furkanosman

furkanosman

Üye
kesinlkle saygı duyuyorum. bi anlamda kişiselleştirme. :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
çok güzel kardeşim ellerinize sağlık..

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
ya hocam sormayın 3-4 gündür ankarada'yım askerlik tecil işlemim için neler çektim bir bilseniz :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
allah kurtarsın kardesım :)

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Daha dur yeni başladı hayat bide git orada gör :)

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
yaşamış gibisin :) ya şimdi askere gitmeyi çok isterim fakat önümde bir üniversite var hazırlanıyorum o yüzden tecil etmek zorunda kaldım ama bir şeyi söylemk istiyorum hayatın en kötü yanlarını gördüm iyi yanlarını erak ediyorum :)
Daha dur yeni başladı hayat bide git orada gör :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
yaşamış gibimi sen benim torunumun torununun torunu olacaksın :)
inşallah hayatta herşey istediğin gibi olur kardeşim okuyun okuyun okuyun derim başka bişey demem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt