MaxiCep'de Unutamadığınız Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
MaxiCep'de Unutamadığınız Konular
MaxiCep'de okuduğunuz veya gördüğünüz sizi şaşırtan,mutlu eden yada üzen unutamadığınız olaylar var mı merak etim.Mesela benim var ''Çok Su İçti Kör Oldu'' diye bir konu vardı okuyunca çok şaşırmIştım hala aklımda.

http://www.maxicep.com/konu-disi/cok-su-icti-kor-oldu-154841.html

Sizinde unutamadığınız konular,mesajlar yada resimler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
senin konun gibi üzücü değil ama zamanında xfurkan nickli bi üyemiz vardı kulakları çınlasın :ehe hergün düzenli olarak banlanırdı :D onun konuları bide edwird ve dedesinin müthiş maceraları bilen bilir :ehe

Atakan

Atakan

Üye
Benimde unutamadığım konu,daha doğrusu bir konuya verilen cevaptı.Zamanında en güzel masaüstü yarışması yapmıştık.Arkadaşın biri N73 TEMALAR NERDE LAN? demişti.Hala aklımda :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Unutmadığım bi henry vardı o da düzenli olarak banlanıyor:ehe(arkasında bazılarını da çekiyor:ehe az kalsın ben de gitcektim)
Birde tabi ki edwird ve dedesi acayipti ya grup açtım onun için dedesi üye olmuştu ama o olmamıştı:eheben de kapattım grubu
Benimde unutamadığım konu,daha doğrusu bir konuya verilen cevaptı.Zamanında en güzel masaüstü yarışması yapmıştık.Arkadaşın biri N73 TEMALAR NERDE LAN? demişti.Hala aklımda :ehe

Bu arada o yarışmanın birincisi bendim:ehe(ikincisini kazanmıştım)
Bak bu da meşhur yorum:D

ism@il 54

ism@il 54

Üye
senin konun gibi üzücü değil ama zamanında xfurkan nickli bi üyemiz vardı kulakları çınlasın :ehe hergün düzenli olarak banlanırdı :D onun konuları bide edwird ve dedesinin müthiş maceraları bilen bilir :ehe
açtığı konuların hepsine baktım:)çok komik yavv:kop::kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt