Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep
Konunun yeri mi burasi bilmiyorum aka maxicep eskisi gibi değil şu galaxy y galaxy wonder xm5800 zamanlari cok güzeldi forum çok aktifti simdi aylardır cevap gelmeyen konular var :/

Buğra

Buğra

Admin
konuyu doğru yere taşıdım. Bu konu ile ilgili birçok açıklama yapılabilir. Değişen hayat şartları insanları forumdan uzaklaştırmış olabilir. Yada çocuk yaşta veya gençliğinde burada takılan üyeler ilerleyen yaşları sebebi ile forumu bırakmış olabilirler sonuçta burası neredeyse 14 yıllık bir internet sitesi :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, one_useR_0007, muhammettvurucu ve 2 diğerleri
Ozan

Ozan

Admin
Konunun yeri mi burasi bilmiyorum aka maxicep eskisi gibi değil şu galaxy y galaxy wonder xm5800 zamanlari cok güzeldi forum çok aktifti simdi aylardır cevap gelmeyen konular var :/
Sizin bilinçte üyeler siteye katkı sağladıkça eskisi gibi olmamasının bir nedeni olmaz. Biz huzurlu bir ortam, kaliteli bir altyapı sunuyoruz. Zaman içerisinde Değerin bilinip bilinmemesi üyelerimizin elinde.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, MAERKEK, Sekonet ve 5 diğerleri
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Sadece maxicep değil, forumların neredeyse hepsi canlılığını yitirdi.Ben bir konu açıyorum mesela üyelerden fikir almak farklı düşünceler alabilmek adına.Foruma bir ay sonra giriyorum ama cevap yazılmamış oluyor :bye2:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Sadece maxicep değil, forumların neredeyse hepsi canlılığını yitirdi.Ben bir konu açıyorum mesela üyelerden fikir almak farklı düşünceler alabilmek adına.Foruma bir ay sonra giriyorum ama cevap yazılmamış oluyor :bye2:
Bilen bilir 5800 xm zamanlarında galaxy y galaxy wonder galaxy s3 o dönemlerde forum çok daha aktifti

Baydırman

Baydırman

Moderator
Aynen forumların çoğu işlevsiz hale geldi neredeyse. Önemli olan kemik üyeler. Bizler aktif oldukça forum da aktif olacaktır. Forumumuzun ivmesi aşağıya doğru iniyor. Bunu düzeltmek de bizim elimizde.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bak ya hiç denk gelmemişim senin konulara.
@mvrucu123 S40 bölümünü canlı tutmak için çalışmalarım mevcut sizin dediğiniz gibi uğrayan yok. Face insatagram saçmalığı yüzünden bence

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
PALA.

PALA.

Üye
Giden gelmiyor, acep ne iştir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
cyborg78

cyborg78

Üye
Giden gelmiyor, acep ne iştir :hmmm
Eskiden gidecek yer yoktu , şimdi gidecek yer çok , sosyal platform varken kendini orada kaybetmişken
kim gelir buralara bilgi öğrenmeye , giden bizden değil demiş bir büyük.
kalan'da eskinin halinden anlayan demiş :kahve:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
cyborg78

cyborg78

Üye
bende birgün giremezsem bilinki telefon numaram kayıtlı değil , doğrulama kodu istedimiydi eh yani okadarda değil herkeze telefon numarasını verirsek olmaz bu iş, kod isteyene kadar ben burda isterse sonsuzluk. :locked:

///Sms Doğrulama Kodu Almak için Gsm Numaranızı Girmemişsiniz
Güncellemek için buraya tıklayın///

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: cyborg78

Üst Alt