MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Başvuru gibi bir sistemimiz yok, çok istiyorsanız Adminlerden birisine yazabilirsiniz. Ama konuda belirtildiği gibi, daha çok biz tercih ediyoruz yöneticileri.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ilerde bende olmak isterim güzel yazı olmuş teşekkürler :)

ismntr

ismntr

Üye
düşünülerek,uğraşılarak kısacaca EMEK Verilerek hazırlanmış.bilgi için sa ol.

orcn31

orcn31

Üye
çok güzel bir paylaşım bazı sorularımada cevap buldum teşekkür ederim :)

s3l3m6

Üye
abi çok yararlı bir yazı olmuş Allah kolaylık versin!!!

JohnnyBravoRap

JohnnyBravoRap

Üye
Yönetici olmaya daha çooook var :)

phasan

phasan

Üye
moderator olmak istiyorum

Nef'i

Nef'i

Üye
Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum sitede aşırı derecede moderatör olmak isteyenler,bunu hastalık derecesine getirmiş kişiler sonunda banlanıyor
Sadece Maxicep'e yakışır bir üye olmaya çalışın :good:

Larismus

Larismus

Üye
harika bir anlatım :) uğraştığın belli :tşk: :)

cardanadam

cardanadam

Üye
bu anlatım için çok teşekkür ediyorum ben elimden geldiyince sitede bulunmaya çalışıyorum ve aynı şekilde modaratör arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum yanlız benim tek sorunum siteye genellikle cep telefonumdan girdiyim için şikayet butonunu kullanamıyorum onunda kolayını buldum şikayet edeceyim konunun içine girip adresi kopyala yapıştır yöntemi ile o an sitede bulunan modaratör arkadaşlara bildiriyorum bu site hepimizin onu nekadar düzenli ve tertipli tutarsak aradığımızı okadar kolay buluruz ayrıca bu sayfada yapılan yorumlarıda okudum kimisi ciddi bir şekilde konuşmuş kimisi dalga geçmiş arkadaşlar modaratörlük kolay bir iş değil bu çok büyük bir sorumluluk gerektirir her önünüze geleni siteden uzaklaştırırsanız sitedede kimse kalmaz yanınızdada şimdi kimileriniz beni modaratör olmak için böyle yazıyor diyebilir hayır bunlar içimden gelen şeyler modaratörlük önemli değil önemli olan arkadaşlık, dostluk o sorumluluğu taşıyabilmek ha modaratör olmak istermiyim gelirse seve seve o sorumluluğu taşırım birilerine yardım etmek kadar güzel bir şey daha yok sonra üyelik tarihimle rütbeme bakılacak olursa nekadar boş mesaj yazmadığım belli olur neyse biraz destan gibi oldu ama özür dilerim hepinizden herkeze iyi forumlar allaha emanet olun

goldenheros

goldenheros

Üye
vet güzel paylasım bilgilendik:alkis :tşk:

0live456

Üye
Moderatörler bir forumun karıncalarıdır. "Bir üstad atasözü" :oke:

0live456

Üye
Derken'i cümlenin manasında.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Moderatör olmak sorumluluk demektir. Normal üyeyken yaptıklarının bazılarını yapmamak demektir. Normal üye olmak iyidir o yüzden :ehe

NewSoldier

NewSoldier

Üye
selamın aleyküm ben Nokia s60v2 Bölümüne talibim gördüğüm kadaryla oralar biraz boş kaşlmış malüm bizim Maxi salihbaba
bu işleri bıraktı sanırım. bende s60v2 bölümünde elimden geleni yaparım !

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
selamın aleyküm ben Nokia s60v2 Bölümüne talibim gördüğüm kadaryla oralar biraz boş kaşlmış malüm bizim Maxi salihbaba
bu işleri bıraktı sanırım. bende s60v2 bölümünde elimden geleni yaparım !

1. Istek üzere görev verilmemektedir.
2. Küçük bölümlere yetki verilmemektedir.

NewSoldier

NewSoldier

Üye

1. Istek üzere görev verilmemektedir.
2. Küçük bölümlere yetki verilmemektedir.
iyide s60v2 bölümü küçük değilki:) yani şöyle söyleyeyim s60v2 uzmanı olduğum için o bölümde admin olmak istiyorum diğer işletim sistemlerinden anlamam çünki ben 6630 kullanıcısıyım verirseniz o bölümü elimden geleni ardıma koymam gerisi size kalmış bizim Maxi salih baba işi bırakınca dedim oralar boş kalmasın :) daha önce paylaşımlarım genelde epian
da yapardım ama o site kapanınca buraya geldim :)

cobanoglu-24

cobanoglu-24

Üye
Güzel bi açıklama olmuş.böylelikle hile yapan üyeler azının payını almıştır.

Üst Alt