MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Maddeler Tam Beni Anlatıyor Sanki :aha: :naughty::naughty:

Yalnız Benim Sadece Şu İmza Kuralı Uymuyor :D Onada Çare Bulacam Artık :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Necmati™;2960218' Alıntı:
sen bakma ona yaa hele kaşı gözü oynuyosa hiç bakma :naughty:

hehehe :D Tamam Bakmam :D

mehmett3452

mehmett3452

Üye
bilgilerin için :tşk:

SAINT1

SAINT1

Üye
Güzel anlatım olmuş.
Forumda olan konuları tekrar açan yada konu sayısını yükseltmek içi konu açan ve boş boş mesaj yazanlarada ayrıca bir kapak olmuş.

Teşekkürler.

şazenuş

şazenuş

Üye
Yararlı ve açıklayıcı olmuş.

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
[sıze=3]haklısınız cok güzel anlatım tşkler[/sıze]

zaza

zaza

Üye
aslında benim öyle bir niyetim yok ama olmak isteyenler biraz daha düşünmeli galiba:ehe beni banlamayın da ben burada dolaşayım o bana yeter zaten her dakika burada olamıyor insan kolaymı 2 milyonluk sitede yönetici olmak çocuk oyuncağı değil sonuçta. Mesela birini siteden uzaklaştırdın ya suçu yoksa sanıyormusunki cezasız kalır bunun ahireti de var küçük müçük ama sonuçta hak haktır. Zor iş ALLAH size kolaylık versin ...

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
ben her gün buradayım , yönetici yada moderatör olsam , yinede buradayım

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
[FON her gün aktifiz , forumda yarışmalara katılıyorum , kampanyalardan haberdar oluyorum[/FONT]

Trackmania

Trackmania

Üye
Gönüllü yardımcı demektir moderatör.Haberler falan benim için okadar önemli değil doğrusu.

kendal_47

kendal_47

Üye
pek yönetici olmak gibi bir amacım yok çünkü sürekliliğim yok ama bu esaslarla yönetilen bir siteye üye olduğum için mutluyum bu esaslar kaliteyi yükseltir verimi yükseltir başarılar diliyorum

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Burada kimin bağlılık duydugu belli değil mı :cool

Üst Alt