maxicep kurucularına teşekkür ederim!

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
maxicep kurucularına teşekkür ederim!
düşünüp açan ve paylaşımlarıyla bize hem bilgi hem de uygulamalardan, müziklere kadar bir çok şeyi kolaylıkla sağlayan, sunan herkese ve mobilden de en rahat kullanılabilen bir forum olduğu için size çok teşekkür ederim maxicep ailesi :) seviliyorsunuz canlar

• Beğen
Tepkiler: kanat_58, Aybin.Kilic, Ozan ve 1 kişi daha

The Pancar

The Pancar

Üye
Bende tapatalka teşekkür ediyorum

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Mavi2580
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
eyvallah..

• Beğen
Tepkiler: Mavi2580
SpyChef

SpyChef

Üye
Bende interneti bulan dedemize teşekkür ediyorum. VINTON CERF

• Beğen
Tepkiler: kanat_58 ve Mavi2580
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Görüşleriniz bizim için önemli olumlu veya olumsuz her türlü görüşlerinizi kurallar çerçevesinde bizlere iletebilirsiniz.
Keyifli forumlar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, kanat_58, mhmtkrtp ve 1 kişi daha
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ben asıl teşekkürü Dünkü saldırıda hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı düşünerek yayımladığınız msj için yapıyorum....
Düzenli olarak istisnasız hergün girdiğim sitenizde savcımıza göstermiş olduğunuz hassasiyeti kutluyorum. Bunlar okuyanı sıkmamak için hakkınızdaki yazabildiğim kısa duygularım emin olun çok daha fazlasını mavcut.
. . . . Teşekkürler MAXİCEP. . . .

• Beğen
Tepkiler: Ozan, Aybin.Kilic, Nextman ve 1 kişi daha
kanat_58

kanat_58

Üye
Evet benimde çok sevdiğim bir yer tesekkur ediyorum Maxicep ailesine sizleri çok seviyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
NextWorld

NextWorld

Üye
Benim için her türlü desteği veren, yardımlarını esirgemeyen tüm maxicep ailesine teşekkürler:)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Değerli maxicep takipçileri, görüşleriniz için bir kez daha teşekkürü bir borç biliriz. Bu menfur saldırıya kayıtsız kalamazdık, bizler her şeyden önce Vatan, Millet ve Bayrak sevgisini bilen, gerekirse bu uğurda canını seve seve veren bir ecdadın torunlarıyız.
Bizler bu değerleri gelecek nesillere aktarmak ile yükümlüyüz.

Şehit savcımıza bu vesileyle tekrardan Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletmiş olalım.

:türkiye1:

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp, Dark-Evil, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha
Deathwings3

Deathwings3

Üye
Site gerçekten gerekli

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bu hort ne icin?

• Beğen