MAUI-based Generic marka telefona nasıl oyun yüklicem çin malı yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

rasimbaba2

Üye
    Konu Sahibi
MAUI-based Generic marka telefona nasıl oyun yüklicem çin malı yardımm
MAUI-based Generic marka telefona nasıl oyun yüklicem çin malı yardımm:hmmm

yusuff2323

Üye
Arkadaş sen o cihazı boşver mauı based generic cihazları tam bir baş belası o cihazların ömrü taş patlasın 4 aydır ayrıca onlara uygulama atamıyoruz malesef sadece konuşma ve mesajlaşma

nadrosimaa

Üye
ya bende de airphone diye bir telefon var sizin çin malı dediğiniz iphone4 falan hepsi hikaye bu tam menü olarak oturtulmuş gerek menü gerekse mesajlasma klavyesi falan iyi çok iyi ama web browseri çince çözemedim bir türlü ucweb 7beta2 nin türkçeleştirilmişinin videosunu bulsam ordan bakarak bnm kinin ayarlarını yapacğim ama bulamıyorum bende wifi ile bağlaniyorum ve 4 ay değil 2 senedir de kullanıyorum :S

Thyponn

Üye
aynen

nadrosimaa

Üye
thyponn bana ulasir misin kardes sanirim sen biliyorsun sana anlattigim telefonu

ca0061

Üye
Arkadaş nasıl ygulama atılmıyor yaa kullanılan CPU MT6235 Yanı jar desteklı bir şey. jar dosyalarının hepsini açıyor dene ve gör!!!

arzikefaret

Üye
bende mau-i based generiic var oyun felan yükledim hiç bir sıkıntı olmadı 1 yıl oldu opera ya kadar yükledim .

126emuro126

Üye
arkadaşlar mauı based generic telefon bendede var şimdi nasıl oyun yükleneceğini anlatacağım.
ilk önce hafıza kartına mythroad diye bir klasör açın
googleye dsm_gm.mrp indir yazıp indirin
indirdiğiniz dsm_gm.mrp'yi açtığımız mythroad klasörüne atın
sonra google ' ye süper mario.mrp 176*220 (176*220 telefonun ekran çözünürlüğüdür telefonunuzun ekran çözünürlüğü neyse onu yazın ama genellikle 176*220 dir) indir yazın ve indirdikten sonra mythroad klasörüne atın
uzantımız .mrp 'dir.araığınız oyunun isminin sonuna .mrp diyerek googlede aratın ve indirdikten sonra mythroad klasörüne atın
not: her oyunun .mrp ' si olmayabilir

BY EMRE ÖZYÖRÜK

goko3535

goko3535

Üye
Arkadaşlar öncelikle S.a herkese..Ben elektronik cihazlardan anlayan onlara heves duyan birisiyim..yani bi nevi telefoncu teknik servis gbi birisiyim..daha önce telefoncuda ve bilgisayarcıda teknik serviste çalıştım üniversite öğrencisiyim bilgisayar bölümü okuyorum..şimdi burdaki meselemiz mau-i based generiic bnde bu telefonun mau-i based generiic 4s modeli var ve gaayet memnunum.hani şöyle söyleyeyim çin malından çinmalına fark var bazı kişiler bu telefonları kötülüyor ama bunlarında iyi olduğunu bilmiyorlar..şimdi size telefonumun özlekkikleri hakknda bilgiler vereym..sıradan bi iphonenin yapabildiklerini yapabiliyorum ama içinde uygulama olmayan fabrikadan ilk çıktığı halde olan iphonenin yapabildiği herşeyi yapabiliyor bnm mau-i based generiic 4s..hatta ekstradan TW özelliği ve kulaklıksız radyo özelliklerim var ayrıca ses gücüde bnm telefonumun daha iyi..yani diyeceğim bnm telefonunum sıfır fabrikadan çıkan bi ıphoneyi tokatlar yani her türlü alır..herkes wireless sorunundan bahsediyor kardeşim bn bu telfonu almadan önce iyice bi araştırdım zaten sonra aldım bndeki wireles ayarlarını yaptıktan sonra tabi şahane bi çekim gücü oldu..size bi tiyo vereym arkadaşlar bu bütün TW olan telefonlarda geçerli ..Tw izlerken yayının daha iyi yapmak istiyorsanız iletken bir tel ile güçlendirin telefonun antenini..Ben şahsen öyle yaptım ve hani uydu yayını cam gbi çekiyor şimdi TW =)..bakın mau-i based generiic 4s cihazında java olduğu için biçok şey yükleye biliyorsun işte bunlar oyundur uygulamadır vesaire ama iyice bi araştırma yapman lazım verimli iyi bişey bulmak için şu kadar söyleyeyim ben size bnm çin malı mau-i based generiic4s telefonumda whatsapp var mesela diğer ıphonelerde olanın aynısı ..telefonunmda javanın güncel sürümü yüklü ya bu şmyle bişey arkadaşlar hani telefonla ne kadar çok uğraşırsan o kadar çok bilgili olrsun..ben internetteki bütün güncel,telefonuma göre olan sürümleri yükledim şuan sorunsuz bi şekilde kasma donma yapmadan gayette sağlıklı çalışıyor telefonum ve öteki ıphonelerden farksız onlarda olan hemen hemen hereşy aynısı bnde de var..sadece ıphone ile bnmm mau-i based generiic4s'im arasındaki farklar işlemcii,kamera,ekran kalitesi.malzeme kalitesi.tabi çok az farkıda olsa işletim sistemi..size yemnle söylüyorum hani başka hiç bi farkı yok ..üstelik mau-i based generiic4s'in dokunmatikleride gayet iyi hani kullandım sorunusz bunda ısı sönsörü gbi bişey var mesela işte kalın eldivenle dokununda öteki telefonlar gbi dokunmatiğini algılamıyor..Parmaklada çok iyi algılıyor bunun yanı sıra tırnaklada algılama yapabiliyor.. ve bnde hem hesaplı kullanışlı orjinalinden farksız birebir taklit. hemde iyi kaliteli bi telefon..dediğim gbi normal telefondan telefona fark varsa çin malından çinmalınada farklar var hani bu şeye beziyor bi sepet elman var elmalardan yarısı çürük diye sen diğer yarısınada çürük diyemezsin arkadaş..belki başınızı şişirdim ama kusuruma bakmayın sürtçe lisan ettiysek affola..yanlış harfler basmış olabilirim çnkü gecenin 1:20 sinde yazıyorum haliyle gözler biraz pert =).. dediklerimi düşünün eğer yanlıişım varsa söyleyin buyrun fikir münakaşası yapalım..cümleten allaha emanet olun kendinize çok iyi bakın hadi bana eyvallah tekrar görüşmek üzere...

albatu

Üye
benım ıphone 4s mauı based generıc var bu haporlor saglam ama konusurken cızırtı yapayor arada acaba neden yapıyordur :(

Üst Alt