Material Xperia Z3 Klavye [JB][KK][L] 6.7.A.0.86 Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

turkcellllll

Üye
Peki yedegini zip olarak nasil alirim yardim edin lutfen..

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sen dediğini kurdun, eskisi duruyor, yeni kurduğun ise çalışmıyor ve bunu kaldırmak mı istiyorsun?

turkcellllll

Üye
Daha kurmadim elimde suan s4 music player var zip olarak daha yuklemedim ama simdi yedegini alip yuklemek istiyorum ama yedege almayi bilmiyorum.

Kontrol

Kontrol

Üye
Ara Ara durduruldu hatası verıyor.
Ayrıca ne alakaysa flashladıktan sonra samsung klavyeyı bı turlu kullanamadım oda durduruldu hatası verıyor? note 3 flashlıyorum ama yıne aynı hatayı verıyor?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki uyumlu değilmiş. :/

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Daha kurmadim elimde suan s4 music player var zip olarak daha yuklemedim ama simdi yedegini alip yuklemek istiyorum ama yedege almayi bilmiyorum.

Kardeş, her şeyden önce s4 music playerı bulduğun sayfada şu cihazlara şu sürümlere uygundur gibi şeyler yazar.

Titanium backup ile şuanki music Player'ın yedeğini alsan sorun olmaz, sanırım.

zookayy

zookayy

Üye
Apk sı yok mu bunun

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Yok. :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
@Kontrol
İlk sayfaya ZUltra klavyeyi de ekleyeyim(Zaten ekliydi de silmişim niyeyse. :D) de istersen onunla dene. Aynısının sürümü düşük olanı. Belki Z2 KK altında çalışmıyordur. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
@Kontrol
İlk sayfaya ZUltra klavyeyi de ekleyeyim(Zaten ekliydi de silmişim niyeyse. :D) de istersen onunla dene. Aynısının sürümü düşük olanı. Belki Z2 KK altında çalışmıyordur. :hmmm

@-qarapapaq-
Çalışıyor fakat hiçbir tuşa bakmadan bile "durduruldu" hatası veriyordu. 10 harften 2 sinde durduruldu hatası verdi :)
Note 3 klavyesi kaydirarak yazabiliyorum, en kısa zamanda tekrar deneyeceğim ;)
IYI ÇALIŞMALAR :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke

turkcellllll

Üye
Kardeş, her şeyden önce s4 music playerı bulduğun sayfada şu cihazlara şu sürümlere uygundur gibi şeyler yazar.

Titanium backup ile şuanki music Player'ın yedeğini alsan sorun olmaz, sanırım.
Kardeşim sana Ulaşabileceğim Facebook adresin varmı bir kaç birşey daha soracağımda..

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Kullanmıyorum, dersem inanmazsınız büyük ihtimalle ama kullanmıyorum. :D

turkcellllll

Üye
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Neden inanmayayım ya :) ozaman buradan sorayım titanium back ile nasıl alıcam yedeği açıklayabilirmisiniz ?

Yeni gördüm. :D

Tb da uygulama listesi çıkıyor zaten. Tıklayın istediğinize backupa tıklayın yedekler. Sonra restore dediğiniz de yedeği geri yükler. Root lazım tabi.

NEXUS

NEXUS

Üye
Nexus 4'te çalışırmı :) birde bunu yükleyince format atarmı yada silmek istersem :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt