Mate 7 Soft Brick oldu


ismail2003

Üye
istanbulda Tamir dünyası servisi var. Ben huawei mate 8 imi brick ettim ve kimse yapamadı. sadece kırmızı ve yeşil ışık yanıyordu. Tamir dünyası 1 saatte yaptı verdi. Orijinal son sürüm yazılım yüklediler. ve bootloader kilidinide açtılar. tavsiye ederim.
 

hasolin

Üye
Arkadaşlar teşefonunuz açılmıyorsa ses açma ses kapama ve güç tuşunun üçünede aynı anda uzun bir müddet basın sonra emui arayüzü gelip instal yapmaya başlar
 

sabrih_311

Üye
ne kadar uzun süre - yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum mate 8 ile NXT-L29C636B211 romlu telefonum fasboot&rescue modda kaldı. bilgisayar HI3650 chaz olarak görüyor bu şekilde yükleme yapabileceğim rom ile loder nereden bulabilirim
 
karansa

karansa

Üye
Arkadaşlar teşefonunuz açılmıyorsa ses açma ses kapama ve güç tuşunun üçünede aynı anda uzun bir müddet basın sonra emui arayüzü gelip instal yapmaya başlar
Neyi "instal" yapacak dostum? :D
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt