Maske Diye Aldık Yarısı Çöp Çıktı :D

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Önceden 1 2 Tane Çıkardı Olur Öyle Derdikde Bunlar Maşalalh
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Şaşırdım
  • Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 777448 ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Tek kelimeyle rezillik.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bırakın şu tek kullanımlık cerrahi maskeleri . Virüsten korunmak istiyorsanız N95 ffp3 EN 149 sertifikalı maske alacaksınız .

Alıyorsunuz 50 tane 3 güne bir değiştiriyorsunuz değil mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bırakın şu tek kullanımlık cerrahi maskeleri . Virüsten korunmak istiyorsanız N95 ffp3 EN 149 sertifikalı maske alacaksınız .

Alıyorsunuz 50 tane 3 güne bir değiştiriyorsunuz değil mi ?
Yoğun Kullandıysam Günlük. Diğer Türlü Bir Maskeyi Şayet Çok Kalabalığa veya 4 Saatten Fazla Takmadıysam Ön Tarafına Temas Etmeden 2 Gün Anca Kullanırım Sonra Direk Çöpe.köyde Zaten Hiç Kullanmıyorum Merkeze İnince Anca veya Kapalı Bir Ortama

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
elhamdülillah yerli ve milli yarabbi şükür amin.

• Kahkaha
Tepkiler: Baydırman, Silinen Üye 777448 ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yo 2 hafta kullanıyom hem de her gün ama 2-3 saat
Maskenin gözenekleri nemden dolayı tıksnıyor ve sen oksijen almak yerine az miktarda oksijenle beraber karbondioksit , bakteriler vs soluyorsun .

gonyalı

gonyalı

Üye
Maskenin gözenekleri nemden dolayı tıksnıyor ve sen oksijen almak yerine az miktarda oksijenle beraber karbondioksit , bakteriler vs soluyorsun .
Yıkayıp kullanıyorum ve burnuma doğru getirmiyorum burnum dışarda kalıyo no problem

• Kahkaha
Tepkiler: Coolwhisper ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yıkayıp kullanıyorum ve burnuma doğru getirmiyorum burnum dışarda kalıyo no problem
Maske Yıkanır Mı? :D Bunlar Günde En Fazla 4-6 Saat Kullanımlık Maskelerdir. Özellikle Islanınca Filan DeğişmesiGerek

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: Coolwhisper, PALA. ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
Maske Yıkanır Mı? :D Bunlar Günde En Fazla 4-6 Saat Kullanımlık Maskelerdir. Özellikle Islanınca Filan DeğişmesiGerek
Bi de maskeye para mı vereyim yıka yıka kullan maske alacağıma çikülata yerim daha iyi :)

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: Coolwhisper, DarkredBlue61 ve MAERKEK
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Çakma Evony 🤭

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, gonyalı, DarkredBlue61 ve 1 kişi daha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Maske Satılır Güncel İlan :D adsfg

• Kahkaha
Tepkiler: Baydırman ve PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kenarda dursun, belli mi olur yine bir salgın veya ihtilal falan olursa o zaman maske ararsın (h)
Düşmanın Varsa Göndereyim :D Hediye Edersin Kullanır Geberir Gider Bu maskelerle :D

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt