Masaüstü Simgeleri Çalışmıyor | Çözüm...

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Masaüstü Simgeleri Çalışmıyor | Çözüm...
Son 3 günden beri bir sorunum var. Değişik değişik programlar yükledim kaldırdım v.s. onlardanmıdır tam bilemiyorum ama sıkıntım şu şekilde.

Masaüstüne kısayol simgeleri ekliyorum gayet güzel çalışıyor ama yaklaşık 30dk sonra masaüstüne koyduğum simgeler çalışmıyor. Telefonun herşeyi çalışıyor fakat masa üstü simgeleri kilitleniyor. Masa üstüne koyduğum simgeyi menü' den girip açabiliyorum ama masa üstünden açamıyorum. Telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor ama tahmini 30dk sonra tekrar masaüstü simgeleri kilitleniyor.

Sizce sorun nedir ve format atmadan nasıl çözerim ?

Çözüm...

• FaceBook ve DCEW WidGetlerini sisteminizden kaldırınız...
  • Telefonunuzu kapatıp/açınız...
  • Modifield Hildon Paketini yükleyiniz...
  • Telefonunuzu kapatıp/açınız...
  • Sorununuz çözülmüş olacak...

haydar006

Üye
ayni sorunu bir program yukledikten sonra bende yasadim. acip kapattiktan sonra ayarlari geliyordu. bir turlu gecmemisti ayar bolumu. bende kosesinden kapattiktan sonra dedigin oldu.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yüklediğin program hangisi ?

CaNeRGS

CaNeRGS

Üye
aynı durum bendede vardı ancak benimkisi 2 3 günde bir kitleniyordu sonra telefonda biraz temizlik yaptım ve şimdilik bi sorun yok ..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Temizlik derken ?

CaNeRGS

CaNeRGS

Üye
yüklediğim bazı programları kaldırmıştım .. ama az önce tekrar kilitlendi buna acil bi çözüm lazım reboot yapalımda nereye kadar bende çözüm bekliyorum senin gibi..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anladım sende çözümsüz kaldın...

NR6630

NR6630

Üye
arkadaşlar uygulama yönteticisine girin ve standart dışı tüm proları kaldırın. sizin telefonlarda programlarda çakışma olmuş biri çakışmış ama tek tek bulamazsınız dediğim gibi standart dışı hepsini kaldırın ve tek tek kurmaya başlayın aynı proları ama her prodan sonra masaüstünü kontrol ederek çünki hangisinde kitleniyorsa onu bulmamız gerek ben kaldırdım ve geçmişti.. turkısh localızasyon kaldırmayın. denerseniz sevinirim

haydar006

Üye
Yüklediğin program hangisi ?

bluetoth mause gibi bir programdi sanirim. onu kaldirdim sorun duzeldi gibi. i am here diye program vardi ondanda suphelendim bir ara. o programi bir turlu kaldiramadim.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bluetoth mause gibi bir programdi sanirim. onu kaldirdim sorun duzeldi gibi. i am here diye program vardi ondanda suphelendim bir ara. o programi bir turlu kaldiramadim.

Söylediğin programların hiçbirini yüklemedim. Neyse Modifiye Hildon Desktop paketini yükledim şuan bir sıkıntı yok. İlginiz için teşekkürler...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu sıkıntının çözümünü şu şekilde buldum arkadaşlar.

Bu sıkıntının bir WidGet tarafından oluştuğunu farkettim. Telefonuma yüklediğim Facebook ve DCEW uygulamalarını kaldırdım ve Modified Hildon paketini yükledikten sonra sıkıntım ortadan kalktı. Bilginize...

Üst Alt