Marsın Sırları Çözüldü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi

Mars’a bugüne kadar yapılan tüm araçlı yolculuklardan elde edilen sonuçların son değerlendirmeleri, gezegeni bilinmez olmaktan çıkardı. Uzay araçlarından biri eski bir çölle karşılaştı. Diğeri bir zamanlar sulak bir dünyaya tanık oldu. Görünüşe bakılırsa, Kızıl Gezegen sergilediği çeşitlilik açısından Dünya’yı gölgede bırakacak bir niteliğe sahip.
;)
 
cllgr

cllgr

Üye
olabilir yakında marsda canlıların yaşadığınıda söyliyebilirler.gidemediğimiz için ne söylerlerse inanırız. :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

El~PisToLeRo
Cevap
0
Görüntüleme
302
El~PisToLeRo
haydaravısyon
Cevap
2
Görüntüleme
1K
haydaravısyon
Cevap
5
Görüntüleme
979
Parende_N
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt