marshmallow 6.0.1 çift kilit

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar marshmallow kullananlar bilir ekran kilidini açınca önce kaydır sonra desen yap yada önce kaydır sonra parmak izi yapıyorsunuz. Sorum şu bu önce kaydır olayını iptal etme yani tuş kilidini açmak için sadece desen yada parmak izi yapamazmıyız şimdiden teşekkür ederim
 

'Şeref'

Emekli Yönetici
Direkt desen ekranı gelmesi gerekiyor.. cihaz nedir?
 
ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz note 5 araştırdım Samsung sitesinde de anketi var bu konunun marshmallow sürümlerde bu var ve elbet birileri çözümünüde biliyordur :(
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt