Markalar arasindaki fark

• 20 Ağustos 2014
  • 408 Okunma
  • 7 Cevap

1. Ekran kartlarindaki markalar ornegin powercoler asus sappafire msi ve bunlar arasinda ne kadar fark var örnegin r9 280 i ele alalim hangi markanin urunu sogutma saglamlik yada parasal durum icin iyidir ve aralrindaki fark cok fazlamidir?

Yazan: oguzhanzny
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. ben asusu tavsiye ediyorum hem güncellik hem soğutma hem performans açısından zatn farklarıda bunlardır birinde bit değeri yüksektir, soğutması daha iyidir ya da saat hızı yüksektir vs...

3. Hep powercolor öneriyorlar ucuz oldugu icin mi bide msi nasil bu yonden

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. powercolorda iyi bir marka ama asusun soğutma açısından daha üstün olduğunu rahatlıkla soyleyebilirim ve güncel oyunlarda ekran kartını zorlayan grafikler kartın ısınmasına sebep oluyor. fakat ucuzluk konusunda powercolor birazdaha onde :)
    msi ise onun için bişey diyemem çünkü henüz kullanamadım

5. kardeşim powercolor, zotac ve asus üçü de çin malı onu söyleyeyim :) gerçi herşeyi çinleştirdiler o da ayrı mesele @ahmt3057 sana katılıyorum :oke: ama ikisinde de güçlü ekran kartları var :pro:

ahmt3057 bunu beğendi.
  6. aynen @blsm_ml her üründe illaki çin malı olan bir parça vardır, her ne kadar başka ülke yazsada

7. R9 280 almayi dusunuyorum Asus ve Msi arasinda gidip geliyorum kqrar verenedim bi

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. anakartın uyumlu ise ASUS DDR 5 LİK olanını almanı tavsiye ederim şiddetle :megafon:

Yüklüyor...
22/10/2018 - 11:18