Markalar arasindaki fark

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhanzny

Üye
    Konu Sahibi
Markalar arasindaki fark
Ekran kartlarindaki markalar ornegin powercoler asus sappafire msi ve bunlar arasinda ne kadar fark var örnegin r9 280 i ele alalim hangi markanin urunu sogutma saglamlik yada parasal durum icin iyidir ve aralrindaki fark cok fazlamidir?

ahmt3057

ahmt3057

Üye
ben asusu tavsiye ediyorum hem güncellik hem soğutma hem performans açısından zatn farklarıda bunlardır birinde bit değeri yüksektir, soğutması daha iyidir ya da saat hızı yüksektir vs...

oguzhanzny

Üye
    Konu Sahibi
Hep powercolor öneriyorlar ucuz oldugu icin mi bide msi nasil bu yonden

ahmt3057

ahmt3057

Üye
powercolorda iyi bir marka ama asusun soğutma açısından daha üstün olduğunu rahatlıkla soyleyebilirim ve güncel oyunlarda ekran kartını zorlayan grafikler kartın ısınmasına sebep oluyor. fakat ucuzluk konusunda powercolor birazdaha onde :)
msi ise onun için bişey diyemem çünkü henüz kullanamadım

blsm_mr

Üye
kardeşim powercolor, zotac ve asus üçü de çin malı onu söyleyeyim :) gerçi herşeyi çinleştirdiler o da ayrı mesele @ahmt3057 sana katılıyorum :oke: ama ikisinde de güçlü ekran kartları var :pro:

• Beğen
Tepkiler: ahmt3057
ahmt3057

ahmt3057

Üye
aynen @blsm_ml her üründe illaki çin malı olan bir parça vardır, her ne kadar başka ülke yazsada

oguzhanzny

Üye
    Konu Sahibi
R9 280 almayi dusunuyorum Asus ve Msi arasinda gidip geliyorum kqrar verenedim bi

blsm_mr

Üye
anakartın uyumlu ise ASUS DDR 5 LİK olanını almanı tavsiye ederim şiddetle :megafon: