Markafoni uygulaması


ErenMSC

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni’nin Windows Phone 8 uygulamasıyla, dünyaca ünlü markalar %90’a varan indirimlerle Windows Phone 8 yüklü telefonlarınıza geliyor.

Windows Phone 8 uygulamamızı yükleyin ve alışveriş tutkunuzu yeni modern telefon doyasıya yaşayın.

Bu uygulama Markafoni için TCM | Teknoloji Çözümleri Merkezi ( tarafından geliştirilmiştir. 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt