Mardin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Mardin...
Mardinimizin kurtuluş yıl dönümü kutlu olsun...

<div align="center">BEN MARDİN&#39;İM</div>

Bastığınız topraklarım, bin yılların ötesinde asi, savruk ve şaşalı geçmişin izlerini taşır.

Ben öyle bir zaman tüneliyim ki, Sümer dirliğinin, Selçuklu sevdasının, heybetli mimari zevkinin, bilgelikle olgunlaşmış huzuru ile inşa edilmiş evlerden size tebessüm ederim.

Ben Mardin&#39;im.

Sevmenin, sevilmenin Mem u Zin güzelliğiyim. Ben Hurri aşkının, Şeyh Galip diyarıyım...

Benim sokaklarımda tarihi bir solukta hissedersiniz. Heybetimden Mezopotamya&#39;ya göz kırpan avlularımla, geniş gönüllü olma ayrıcalığımla beni kucaklarsınız.

Ben Mardin&#39;im.

Taşlardan fırsat buldukça özgürce toprakla el ele tutuşan, gökyüzüne en nağmeli bakışını yönelten Kapariler bağrımdan taşar...

Ben Mardin&#39;im.

Heybetli kalem, Artuklu görkemim, ovamın denizi kıskandıran enginliği ile Harran ile kardeş Mezopotamya bereketini Kudüs&#39;e nispet yaparcasına, dinlerin dingin limanı olmuş tapınaklarımı sizler için hep sakladım...

Ben Mardin&#39;im.

Süryani nağmelerini dinler üstü kardeşlik halaylarını, yüreklerdeki kanaviçe bezentisini bende görürsünüz.

Ben Mardin&#39;im.

Anadolu mertliğinin,kardeş şerbetli dostluğuyum.Ben mistik bir mimari şaheserim.

<span style="font-size:36pt;line-height:100%"><span style="font-family:Lucida Console">Ben Mardin&#39;im.</span></span>

hidayet

hidayet

Üye
çok teşekkürler DefectoR benim gibi mardin&#39;liye çok iyilik etmiş oldun teşekkürler

DefectoR

Konu Sahibi
zaten sitede sayılıyız Mardinliler olarak, daha devamı gelecek...

hidayet

hidayet

Üye
sabırsızlıkla beklerim teşekkür ederim

uyduturk

uyduturk

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Nov 21 2005, 06&#58;37 PM) [post=212316]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
zaten sitede sayılıyız Mardinliler olarak, daha devamı gelecek...
[/b][/quote]
Bende Varım arkadaşlar bir mardinli olarak;Mardinimizin kurtuluş yıl dönümünü kutlarım...

curunan

curunan

Üye
<span style="color:#FF0000">Ülkemizin bir karış toprağına canımız feda</span>...Ankara, Mardin, Muş, Edirne, Manisa, İstanbul, İzmir,...

Mardin&#39;in Kurtuluş Günü Kutlu Olsun...

justo79

Üye
bende bir diyarbakırlı olaraktan maedınli hemşerilerimin bu mutlu gününü yürekten kutluyorum...

Haberci

Haberci

Üye
Mardin, insanları ve Vilayetiyle güzel bir şehirdir... Kurtuluş gününüz kutlu olsun...
<div align="center"></div>

ibonline

ibonline

Üye
murat kardeşim
bende mardinin kurtuluş yıl dönümünü kutluyorum....

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Nov 21 2005, 09&#58;40 PM) [post=212448]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Burada bir sigara yakıp etrafı izlemek çok hoş oluyor, tavsiye ederim. Yanında bi de bira olsa

ibonline

ibonline

Üye
chawraşh yani kürtce siyah göz neden bira olsun yayık ayranı daha bir hoş gider değilmi ağa
haklımıyım haksızmıyım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
O manzara olsunda içecek ne olursa olsun.

climax

Üye
defektorcuğum...bilgisayar başındaki koca gözlüklü avatarın daha iyiydi..

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(climax &#064; Nov 22 2005, 09&#58;56 AM) [post=212729]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
defektorcuğum...bilgisayar başındaki koca gözlüklü avatarın daha iyiydi..
[/b][/quote]
O imzamda duruyordu yaws

hidayet

hidayet

Üye

ah ya mardin&#39;liyim ama hayatımda 1 kez gittim mardin&#39;e bir ay kaldım gerçekten çok güzel sokakları,caddeleri,misafirperver insanları bir daha gidesim geliyor yukarıda verdiğim resimdeki yerede gittim çok güzeldi papaz bize bunun hakkında baya birşeyler anlatmıştı sizlerle bu resmi paylaşmak istedim

Tayfuns

Üye
guzel memleket mardın. vatana mıllete hayırlı olsun

ekucuk

Üye
Evet bu tarihi güzellikte şehri koruyan insanlardan Allah razı olsun.

DefectoR

Konu Sahibi
Hidayet bende gittim deyrul zaffaran&#39;a gerçekten müthiş bir yer...

hidayet

hidayet

Üye
bu yinede birtanesi daha ne güzel yerleri var mardin&#39;in

abuvice

abuvice

Üye
Trabzondan mardinli arkadaşlara sewgilerle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...