"Manu'yu hiç bu kadar aciz görmemiştim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Manu'yu hiç bu kadar aciz görmemiştim"

[h=2]Bu sözler Kırmızı Şeytanlar'ın efsanelerinden biri olmuş, 5 sene kaptanlığını yapmış Gary Neville'a ait. Galatasaray'ın ManU karşısındaki performansı, otoriteler kadar Neville'ı da etkiledi[/h]
Galatasaray’ın 4 yıllık Şampiyonlar Ligi hasreti, geçtiğimiz çarşamba günü Old Trafford’ta son bulmuştu. Cim Bom belki Manchester United’a 1-0 kaybetti. Ancak sergilediği performansla başta Alex Ferguson olmak üzere, hem Avrupalı hem de yerli otoritelerin beğenisini kazandı. Nasıl kazanmasın ki... Direkten dönen 3 top, verilmeyen iki penaltı ve De Gea’nın yaptığı kurtarışlar... Galatasaray’da mücadele, hırs, azim, galibiyet isteği vardı ancak tek bir şey yoktu: Şans. Sonuç olarak Cim Bom, adını yeniden Avrupa’ya hatırlattı, İngiliz taraftarlara hayatlarının en zor gecelerinden birini yaşattı. Sadece taraftarlara da değil aslında...

‘Tam bir kâbustu’

Tam 20 sene Manchester United forması giyen, 5 sene bu takımın kaptanlığını yapan ve 400’ün üstünde maça çıkan Gary Neville da çarşamba akşamı kabus yaşayan isimlerden biri oldu. 2010-11 sezonunda futbolu bırakan Neville, Galatasaray maçının ardından yaptığı yorumda, “Manchester United’ın 10 kişiyle defans yaptığını hayatımda hiç görmemiştim. Hem de Old Trafford’ta görmek tam bir kâbustu” ifadelerini kullandı. İngiliz basını ise şimdiden Arena’da oynanacak maçı düşünmeye başladı.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nasıl görmedin yapma Neville Liverpool en kötü döneminde bile çogu maçta sizi eze eze yendi sanki takip etmedik.Aynı sekilde Barca'da CL'de ezdi çok kez.Ama Gs için bu devlerin seviyesine gelip eze eze galibiyeti kaçırmak ta büyük bir basarı.Barca ve live dısında benim gördügüm yok ama bu ManU'nun son yıllarda sans takımı oldugu gerçegini degistirmez.
Bakalım yarın Anfield'da neler olcak sen de gel Neville gerçi yorumcusun devre aralarında falan ama :eller:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
tartışma çıkarmak istemiyorum ama kimsede fenerbahçe için böyle bişey söylemiyor biri çıkıp desin :hmmm fatihin aslanları geliyor açın yolları :thumbup:

semihguney

semihguney

Üye
Galatasaraylıyim ama bence yalan haber , fazla büyütmeyelim kendimizi

- - - Eklendi - - -

büyük görmeyelim kendimizi*

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sence yalan haber fanatik.com da yazıyor gir bak bana göre doğru adamlar 10 kişi ile savunma yapıyorsa var bu işte bişey

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
tartışma çıkarmak istemiyorum ama kimsede fenerbahçe için böyle bişey söylemiyor biri çıkıp desin :hmmm fatihin aslanları geliyor açın yolları :thumbup:

Durduk yere nerden çıktı simdi bu topraam hem ben liverpool'dan bahsediyorum yarın yine derbi var İngiltere'de Neville'e bi hatırlatmada bulundum sadece :D
Hani su Torres'e 5 kisi markaj yapan,Gerrard sut atmasın diye önüne etten kale olan takım :D
Üstelik bu övgüler de artık agucuk mucucuk kıvamına geldi sanki Gs 2.lig takımı da bu performansı beklenmiyodu da sasırttı.Türkiye'nin en iyi takımlarında birisi bu hey Neville fazla sasırmayın ligleri degil de milli takımları karsılastırsak bugün rahat yeneriz İngiltere'yi :zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...