MANU-GS Maç öncesi-Maç anı-Maç sonrası Yorumarı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalmami

jackalmami

Üye
Cluj nasıl yendi Bragayı acep :allalla: Braga Bide 2.torba takımı

bir avrupa ligi finali oynadığı için 2. Torbada buldu kendini. Biz hem uefa, hemde süper kupayı aldık yine 2. Torbadaydık. Adaletsizlik var.:D Benim bir arkadaşımın takımı, final oynadığı halde 4. Torbadaydı. Torbacı moderatörler(:ehe) ayrım,kayrım yapıyorlar. :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sağlık olsun çok güzel oynadıgımız maçı hakeminde yardımıyla kaybettik artık 2 ekimdeki braga maçına bakacağız artık bu akşamki fenerbahçe marsilya maçına bakalım inşallah yener

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
sağlık olsun çok güzel oynadıgımız maçı hakeminde yardımıyla kaybettik artık 2 ekimdeki braga maçına bakacağız artık bu akşamki fenerbahçe marsilya maçına bakalım inşallah yener
inşallah gökhan kardeş:oke:

'Sefer

'Sefer

Üye

tarih yeniden tekerrür etmeye başladı

jackalmami

jackalmami

Üye
Hamit eski formuna ulaşsında, o zaman görün siz.

osicik

Üye
CİMBOMUM ingiltereyi epey silkeledi yarın da fener fransaya şöyle 3-4 tane atsın buna ihtiyacımız var haydi TÜRKİYEM saldır....

'Sefer

'Sefer

Üye
ben ona takım savunması diyorum

‎"Manchester united'in 10 kişi defans yaptıgını hiç görmemiştim. Hemde old trafford da görmek tam bir kabustu..."
Gary Neville

bende asla 10 kişi savunma yapmayan bir takıma 10 kişi savunma yaptırıp kabus yaşattık diyorum :)

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi

‎"Manchester united'in 10 kişi defans yaptıgını hiç görmemiştim. Hemde old trafford da görmek tam bir kabustu..."
Gary Neville

bende asla 10 kişi savunma yapmayan bir takıma 10 kişi savunma yaptırıp kabus yaşattık diyorum :)
:ehe

'Sefer

'Sefer

Üye
Alex Ferguson; "Dürüst olmak gerekirse grubun favorisi Galatasaray." !

BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI ???

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Alex Ferguson; "Dürüst olmak gerekirse grubun favorisi Galatasaray." !

BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI ???
alex ferguson bu sözü söylediyse gerek yoktur. iyi maçtı kendi evinizde daha iyi bir maç çıkarmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
GALATASARAY her zaman bu şekilde oynamaya devam etsin yenilmeye de razıyım.. Gerçekten çok iyi oynadı..

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ultraslan_66
yaren_dede

yaren_dede

Üye

ömrümde ilk defa Galatasarayı destekleyen ve düşmanlık yapmayan seni gördüm :alkis

niye öyle düşünüyorsun ben Manchester United destekleyen kimseyi göremedim çevremde sen düşmanların arasına düşmüşsün heralde :)

'Sefer

'Sefer

Üye

niye öyle düşünüyorsun ben Manchester United destekleyen kimseyi göremedim çevremde sen düşmanların arasına düşmüşsün heralde :)

maçı evde izledim manU gol attı ve dışardan gol diye bağırdılar, bağıranların hangi takım taraftarı olduğunu söylememe gerek yok onlar kendilerini biliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt