MANU-GS Maç öncesi-Maç anı-Maç sonrası Yorumarı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet02

hidayet02

Üye
Hakemin Lehimize Vermediği Penaltılar Var... Direkten Dönen Toplar... Muslera'nın Devleşmesi, Duello Gibi Nani'ye Hadi At İstediğin Köşeye Dercesine İşareti ve Penaltıyı Kurtarması Çok Güldürdü Beni Ama Üzüldük Maç Sonunda:s

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35

jackalmami

jackalmami

Üye
  • Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Hakem çok kötü, berbat ötesiydi. İyi bir oyun çıkardık diyebiliriz. En azından 1 puan hakkımızdı ama olmadı. Ne olursa olsun Tebrikler GALATASARAY'ımız.
evet hakem kötü kararlar aldı iyi değildi. ama maç güzeldi yine deplasmanda böyle oynadıysanız evinizde yolunuz açıktır.:oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
"Manchester United'ın 10 kişiyle defans yaptığını hayatımda hiç görmemiştim. Hem de Old Trafford'da görmek tam bir kabustu."

- Gary Neville
Yenilceksen,böyle yenil CİMBOMUM!

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer ve 1STayTRue35
Kdr05

Kdr05

Üye
Hakemin Lehimize Vermediği Penaltılar Var... Direkten Dönen Toplar... Muslera'nın Devleşmesi, Duello Gibi Nani'ye Hadi At İstediğin Köşeye Dercesine İşareti ve Penaltıyı Kurtarması Çok Güldürdü Beni Ama Üzüldük Maç Sonunda:s

2 taraf için de verilmeyen penaltılar vardı ama 2.dk dakı penaltımız verilse ve Umut sakatlanıp çıkmamış olsaydı daha farklı olabilirdi. Biraz da şanssız bi geceydi bizim için.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
şimdi önümüzdeki şampıyonlar ligi maçımız ne zaman kiminle nerede :hmmm

hidayet02

hidayet02

Üye
TT Arena'da Braga İle. Braga Kendi Evinde Cluj'a 2-0 Mağlup Oldu...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
inşallah yeneriz böyle oynarsak iyi de bir hakem gelirse yeneriz

jackalmami

jackalmami

Üye

biz herkesin içini dışını biliyoruz sen kafanı yorma

şuana kadar hep bu tartışmalarınızın uzağında olmayı tercih ettim. Devam da edeceğim. Ammavelakin çok can sıkmaya başlıyorsunuz belirli bir noktadan sonra. Bırak kardeşim adamın içini dışını, 'he' de geç. Neden maçın sinirini milletin üzerinde atmaya çalışıyorsun ki? insanların niyetlerini tartmak bize mi kaldı? Bazen bu bölüme hiç uğramamayı bile düşündüğüm oluyor. Moralimizin tavanlarda olduğu zamanlarda bile sizlerin bu halini görünce ister istemez moral açısından eksiye düşüyoruz. Biraz daha anlayış istiyoruz. Kendi lddianda haklı bile olsan, karşı tarafın seviyesine inmekle hakkını da kaybediyorsun. Ne gerek var ki, 3 günlük dünya için sadece bir spor yüzünden birbirimizi kırmaya? şu ana kadar bu bölümde, birbirini kırma derecesine ulaşan tartışmalara malzeme olmuş insanları kınıyor ve sağduyulu olmaya davet ediyorum...

• Beğen
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Arkadaş ben fenerbahçeliyim ama hakkaten bu galatsarayin turkiyede önünde kimse duramaz çok iyi futbol oynuyor adamlar..

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
TT Arena'da Braga İle. Braga Kendi Evinde Cluj'a 2-0 Mağlup Oldu...
o zaman bi nevi avantajlı sayılırsınız.:)

- - - Eklendi - - -

şuana kadar hep bu tartışmalarınızın uzağında olmayı tercih ettim. Devam da edeceğim. Ammavelakin çok can sıkmaya başlıyorsunuz belirli bir noktadan sonra. Bırak kardeşim adamın içini dışını, 'he' de geç. Neden maçın sinirini milletin üzerinde atmaya çalışıyorsun ki? insanların niyetlerini tartmak bize mi kaldı? Bazen bu bölüme hiç uğramamayı bile düşündüğüm oluyor. Moralimizin tavanlarda olduğu zamanlarda bile sizlerin bu halini görünce ister istemez moral açısından eksiye düşüyoruz. Biraz daha anlayış istiyoruz. Kendi lddianda haklı bile olsan, karşı tarafın seviyesine inmekle hakkını da kaybediyorsun. Ne gerek var ki, 3 günlük dünya için sadece bir spor yüzünden birbirimizi kırmaya? şu ana kadar bu bölümde, birbirini kırma derecesine ulaşan tartışmalara malzeme olmuş insanları kınıyor ve sağduyulu olmaya davet ediyorum...
ki adam kötü bi niyetle de söylemedi o sözü. insan gibi maç bittikten sonra sonucu yazdı arkadaş.

Jitou

Jitou

Üye
Cluj nasıl yendi Bragayı acep :allalla: Braga Bide 2.torba takımı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arkadaş ben fenerbahçeliyim ama hakkaten bu galatsarayin turkiyede önünde kimse duramaz çok iyi futbol oynuyor adamlar..

Dogruya dogru sistemleri var ve rakip kim olursa olsun bunu ortaya koyuyolar.
Fenerbahçe geçen sezondan beri iyi top oynamıyor en son süper finalde olaylı Trabzon maçı var o çok iyiydi ama simdilerde anlık parlamalarla (zoru görünce) maç alıyoruz kadro kalitemize yakısmıyo bu durum..

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
Kingmortall

Kingmortall

Üye
o değilde bate borisov bile lilleyi 3 1 yenmiş :hmmm

Jitou

Jitou

Üye
Niye kötü niyetim olsun ki ?
1 milli maçlarda 2 avrupa kupası maçlarında Ülkece seviniyoruz Söz konusu avrupa ise armamız aynıdır

Şanlı Türk bayrağı
:türkiye1:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Dogruya dogru sistemleri var ve rakip kim olursa olsun bunu ortaya koyuyolar.
Fenerbahçe geçen sezondan beri iyi top oynamıyor en son süper finalde olaylı Trabzon maçı var o çok iyiydi ama simdilerde anlık parlamalarla (zoru görünce) maç alıyoruz kadro kalitemize yakısmıyo bu durum..
hemde hiç yakışmıyor bizim gibi bir takıma.kendimizi toparlamamız lazım tabi başımızdan zor durumlar geçti sıkıntılı günler yaşadık ama hepsi geride kaldı. hem takımın hemde Aykut Hocanın toparlanması lazım.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
o değilde bate borisov bile lilleyi 3 1 yenmiş :hmmm

Çok sürpriz oldu bu aksam en azıdan iddiacılara göre.
Chelsea 2-0 dan 2-2 oldu.
Bayern'e arkadaslar H0 oynadı ve son dakikalarda Valencia golü attı ve 2-1 oldu.
Hatta Messi devreye girmese S.Moskova neler yapiyodu öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt