Mancini: "Balotelli Sheikh Mansour'u ödüllendirecek"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mancini: "Balotelli Sheikh Mansour'u ödüllendirecek"
Manchester City Menajeri Roberto Mancini, olay oyuncusu Mario Balotelli’nin takımda kalacağına inandığını söylerken yıldız oyuncunun gösterceği performans ile takım sahibi Sheikh Mansour’u ödüllendirebileceğini ifade etti.

Balotelli 2010 yılında Inter’den 24 milyon pounda Manchester City’e transfer olmuştu. İtalyan oyuncu 2012 Avrupa Şampiyonası’nda parlamadan önce Premier Lig’de geçen sezon çıktığı 23 maçta 13 gol atma başarısını gösterdi. Yıldız oyuncu bu sezon disiplin problemleri nedeniyle takımda ilk 11’de başlamakta sıkıntı çekiyor.

La Gazzetta dello Sport gazetesine oyuncusu Balotelli hakkında açıklamalarda bulunan Mancini, “Bence Mario burada kalmalı fakat bu tamamen ona bağlı. Sheikh Mansour Balotelli’yi seviyor çünkü o yeteneklerini gösterdi ve tüm dünyada adını duyurdu. Biz Mario’ya önemli yatırımlar yapmayı düşünmeye ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Balotelli ile olan aralarındaki ilişkinin her zaman iyi olduğunu belirten Mancini, “Bir şeyler yaptığında bile aramız iyiydi. Onu seviyorum çünkü bir çok yıl beraber yaşadık. Onun büyümesini gördüm fakat profesyonel ilişki başka bir şeydir ve Mario’ya ona ihtiyacım olduğunun söyledim. Ucuz konuşmanın zamanı geçti. Baloteeli 22 yaşında ve şimdi profesyonel olmanın zamanı geldi. Ona antrenmanlarda bağlılığını ve ciddiyetini soruyorum, sahada önceki özel yaşantısına göre çok daha sakin ve doğru davranışlar içerisinde.” şeklinde konuştu.

Totti’nin Mario için en iyi örenek olduğunu söyleyen teknik adam, “36 yaşındaki Francesco hala yüksek performans göstermeye devam edebiliyorsa bu onun profesyonel davrandığını gösterir. Mario şimdi antrenmanlara geri döndü ve belki Stoke karşısında takımdaki yerini alabilir.” diye konuştu.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Biraz söz dinlese harika bi oyuncu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...