Mali cihazlar için süper paylaşım beklemeden ve hızlı indirin

Sponsorlu Bağlantılar

neksushot

Üye
Neyse ben oyunu kuramadım sağlık olsun

SaalimJan

Üye
Dostum ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş çok teşekkürler çoğu oyunu indirdim kurdum fakat nova3'u bi türlü kuramadım dataya attım obb'ye attım denedim gameloft dosyasına attım calısmadı maalesef anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim cihaz: motorola xt910

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş çok teşekkürler çoğu oyunu indirdim kurdum fakat nova3'u bi türlü kuramadım dataya attım obb'ye attım denedim gameloft dosyasına attım calısmadı maalesef anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim cihaz: motorola xt910

Tamam ilgilenirim:-)

neksushot

Üye
Birisi android neden alınmalı diye sorduğunda pc kalitesinde bir oyun var diye söyliyebileceğim bir oyun varmı acaba

tam1afyonlu

Üye
hersey icin tesekkurler. devami mutlaka olmalii ;))

kapakli511

kapakli511

Üye
most wantedı indirdim tabletimde denicem teşekkürler çok hızlı indi çalışır inş

neksushot

Üye
Age of empires javaya bile kötü olsa çıkmıştı androide kod bilen arkadaş çıkarmazmı acaba

R58

R58

Üye
Maxpayne s3me kurdum sorunsuz acildi oyun ama ileri saga sola gidiyor onda sorun yok ama ates etme tusunu yok gorunmuyor. Tuslargorunmuyor.

lgmert12

Üye
Konu çok iyi olmuş:D Teşekkürler :D Acaba apkyı kurup sd dosyalarını kendimiz internetten indirebilir miyiz?

youssouf

Üye
powerVR gpuda denedim Çalısıyor saolasin

saruman_me

saruman_me

Üye
:tşk:

Lohengram

Lohengram

Üye
Mali 400 nedir anlamadım ya PowerVR cihazımda çalıştı :D

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim

hayalet_182

hayalet_182

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

youssouf

Üye
sadece bazı oyunlar ben denmek icin bir tane indirdim calisisinca heyecanla hepsini indirdim ama bazıları çalışmıyo malesef powerVR :(

şirinler1990

Üye
Arkadaşlar şifre yanlış değil sadece ...kade sonra bir boşluk var yani şu şekilde olacak ardaş şu şekilde vermiş .com çok güzel paylaşim eline sağlık kardeşşşş

Üst Alt