mail yardım

Sponsorlu Bağlantılar

serseçil

serseçil

Üye
    Konu Sahibi
mail yardım
c601'de mail uygulamasını (orijinal email uzantılarını c resource dosyasına atmama rağmen) açamıyorum başka ne yapabilirim çözümü var mıdır? Teşekkürler

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Herhangi bir cfw kullanıyor musun peki

serseçil

serseçil

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum hack'li.cfw ne anlama geliyor pek bilmiyorum açıkçası.zaten avkon2 falan yüklerken arada mail'in gittiğini fark ettim.biryerde yanlış birşeyler sildim sanırım.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Cfw isteğe göre düzenlenmiş yazılım demek. Yani format atınca o cfw de ne varsa herşey o hale dönüyor.Bazı cfw yapımcıları hafızada yer açmak için silerler programları.Ben öyle düşünmüştüm ama değilmiş.Sana göndermek için sistemde mail ile ilgili dosyaları aradım ama işe yarar bişey çıkmadı.
Peki yazılım güncellemeden e postayı güncelledin mi?

serseçil

serseçil

Üye
    Konu Sahibi
soft format attıktan sonra kullanmıştım sonra güncelleme geldi microsoft app ve skydrive.ikisinide güncelledim.fakat hepsini hemen hemen aynı zamanda yaptığım için güncelledikten sonra mi yoksa ben karıştırdıktan sonra mı bilemiyorum.Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.qoomail yükledim onunla idare ediyorum artık olmazsa yapacak birsey Yok.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Peki ben bu konuyu irdeleyim içime kurt düştü :D
Rica ederim ne demek :tebessüm:

serseçil

serseçil

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada şimdi fark ettim mesajlarda gülücüklerim de Yok.gözükmüyorlar. :/

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Sen anlaşılan telefonda bi temizlik yapmışsın bu ne bu ne diye diye sildin süpürdün telefonu sakat oldu şimdi :D
Hangi dosyaları sildiğini bilmediğimiz için bi hard format atabilirsin soft attıysan böyle sıkıntılar ortaya çıkabilir soft atmayı hiç tavsiye etmem hardda silinecek 1-2 program var onlar da sitede var zaten geri yüklersin bence hard format at bi kendine gelsin telefon ;)

serseçil

serseçil

Üye
    Konu Sahibi
belkide haklısın.indirdiğim programları pc'ye atmıştım zaten.soft atarken hafıza kartını çıkarmama rağmen eskiden yüklü hiçbirşey (birkaç program hariç)geri gelmedi üstüne üstlük :) müsait bir zamanda hard yapayim bari.umarım açılması uzun sürmez.teşekkür ederim ilgilendiğin için Bu saatte cevap yazmışsın.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Telefonun normal açıldığı sürede bikaç saniye fazla sürüyor softtan kısa yani :)
Hem de işi tam yapıyor :)
Hiç önemli değil faydalı olduysam ne mutlu :tebessüm:

Üst Alt