made in china n8 orjinal ?

• 30 Eylül 2012
  • 1850 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bugün saturn e gittim n8 i 750 tl ye satıyolardı. Neyse biraz inceledim. Benim telefonun altında made in finlan yazıyordu. Ordaki telefonda china yazıyor. Acaba ucuz olmasının sebebi çinde üretiliyor olmasımı.

Yazan: jdmsaint
    yutkun bunu beğendi.
  2. Zannetmiyorum bildiğin normal bir şekilde ucuzlamış telefon:hmmm

ANIL bunu beğendi.
  3. Evet normal fiyatı düştü. Dediğin mağazının çin malı satacağını düşünmüyorum. Benim telin altında made in finland yazıyor orası ayrı:hmmm

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  4. n8 ler made in finland. Onda vardır bir iş

5. keşke fotoğrafını çekseydim.s telefon orjinal ama altında bnm telefonda yazan şeylerin aynısı var kodu da aynı 596 ama made in china yazıyor.

6. nokia nın çin de fabrikası yok mu?? belki orda üretilmiştir

7. Çin malı çakma N8'ler de Android işletim sistemi yüklü diye biliyorum ben.. Ama çinde de orjinal N8'ler üretiliyor.

8. satürn sahte ürün satmaz,in de üretilen N8 denk gelmiştir.alacağın zaman kutuda made in finland yazanı istersin getirirler.ne de olsa fiyatı aynı

9. bunlar cinli her halt bulunur bunlarda

10. çin üretimi de olabilir orjinal olabilir.

11. Amerikada satılan N8'ler Nokia'nın Çin'deki fabrikasında üretiliyor yani ucuz işçilik aynı kalite :) Bem Amerika'dan aldım ilk gördüm bende çok şaşırdım araştırınca anladım :)

12. nokia cinde de uretim yapmaktadir kalite farki yoktur.

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  13. Fiyatı düştü artık ondan olsa gerek ama yazıya değilde,o fiyata satılanlarla orjinal tek fark şu olabilir,yeni üretimlerdir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:19