Haber MAC ve iOS İşletim Sistemine Virüs Bulaşır Mı ??

Sponsorlu Bağlantılar

Bulaşırmı ?

• EVET

Kullanılan: 6 66.7%
  • HAYIR

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
MAC ve iOS İşletim Sistemine Virüs Bulaşır Mı ??
Bu devirde Pc telefon tablet konusunda virüsün bulaşmadı yer kalmadı biliyosunuz..
İOS a girmiyo diyolar alın size haber.

Ayrıca internete "Iphone güvenli değil virüs"
Bunu yada başka bişey yazın ordanda bulursunuz..

..

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
MACIn Hangi Modeliydi Hani WEBCAMin Yanındaki Çalıştığına Dair Işığı Kapatabiliyordunuz Hatta Hackerlar Adamın Birinin PCsine Girmiş Yabancı Ülkede Yatak Odasındaki Tüm Olayları İnternete Sızdırmış :D Hiçbir Sistem Güvenli Değil

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
MACIn Hangi Modeliydi Hani WEBCAMin Yanındaki Çalıştığına Dair Işığı Kapatabiliyordunuz Hatta Hackerlar Adamın Birinin PCsine Girmiş Yabancı Ülkede Yatak Odasındaki Tüm Olayları İnternete Sızdırmış :D Hiçbir Sistem Güvenli Değil

Aynen :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Hiçbir işletim sistemi güvenli değildir.Yapan insan sonuçta.Kendi önlemlerinle güvende olabilirsin şu koşullarda...

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir işletim sistemi güvenli değildir.Yapan insan sonuçta.Kendi önlemlerinle güvende olabilirsin şu koşullarda...

Aynen. Bu hackerlar gittikçe çoğalıyo yada gittikçe gelişiyolar. Adam gibi güvenli bi işletim sistemi olsa veya ne yapılması gerekiyosa..

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Hacker hirzis gibidir yeterki girmek istesin , mutlaka girer o eve. Sonucta yapanda sistemi yine insandır . Fakat suda var windows kadar kotu degil osx te durum.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Hacker hirzis gibidir yeterki girmek istesin , mutlaka girer o eve. Sonucta yapanda sistemi yine insandır . Fakat suda var windows kadar kotu degil osx te durum.

Yani diğerlerine göre biraz daha iyi ve biraz daha güvenli demek istiyosun, anladım ama hele bu devirde hic biri güvenli değil.
Keşke adam gibi bi işletim sistemi olsa. Hackerlar girse bile nerden girdikleri belli olsa onları hapse gönderseler ve çıkıncada bi daha aynı şeyleri yapmasalar ne iyi olurdu..

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
bahaddin53

bahaddin53

Üye
İşletim sistemlerini yapan insanların birçoğu özel işlerini internet bağlantısı özelliği olmayan telefon/pc lerden yapıyor bu bile güvende olunmadığının ispatıdır :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İşletim sistemlerini yapan insanların birçoğu özel işlerini internet bağlantısı özelliği olmayan telefon/pc lerden yapıyor bu bile güvende olunmadığının ispatıdır :)

Yaw ne bu hackerlardan çektiğimiz :)

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Gün geçtikçe daha tehlikeli oluyo :)

Üst Alt