m.facebook.com sorunu...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

championee

Üye
    Konu Sahibi
m.facebook.com sorunu...!
arkadaşlar ben genç avantaj tarifesi kullanıyorum.m.facebook.com bedava olduğunu biliyorum.ve daha önceleri girebiliyordum mobilden.fakat giriş yaparken yazı yazamıyorum enteresan bir durum oldu.iki gündür böyle bir sorunla karşılaştım.vodafone live üzerinden bağlanabiliyorum fakar adresimi ve şifremi giremiyorum yazmıyor yani tuşlar.son olarak tarayıcı indiriyorum ayarları internet yaparken bağlanabiliyorum vodafone live yaparken giremiyorum.uygulamaları açmıyor nedense.bilgisi olan varsa yardım edebilir mi rica ediyorum????????????

tempestshine

tempestshine

Üye
M.facebook ücretli değil miydi? :hmmm

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
Aynı sorun bendede var,bazı sitelerde hata veriyo özellikle facebook,hotmail vb.Ben internete tel i pc bağlayarak giriyodum sorun ilk baş pc den kaynaklanıyo sandım pc yi formatladım bugün :vur

[Cenk]

[Cenk]

Üye
aynı sorun bendede var ya 2 haftadır falan deniyorum hep bende şifre ve e-postamı yazamıyorum. tuşlar yazmıyor

aydakiyuz

Üye
Ben konu hakkında 542 ile görüşmüştüm sistemlerinde genel bir sorun olduğunu giderilmeye çalıştıklarını söylemişlerdi bana. Gerçi ben telefon değiştirdim şimdi böyle bir sorunum kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...