Lütfen Yardım Edin !!!

• 20 Ekim 2010
  • 399 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar uzun zamandır iphone almayı düşünüyorum yalnız size bir soru soracam ben iphonu sadece oyun için alıyorum yani amacım telefon değil şimdiki durumuma göre iphone 2g 8gb alabilirim ama alternatif olarak ipod touch 3g 8gb alabilirim şu anda 2. el iphone 400 den aşağı yok ama ipod touch ın sıfırını 250 ye bulabilirim araştırdığım kadarıyla ipod touch un iphone dan farkı sadece telefon özelliği sizce hangisini tercih edeyim birde 2. olarak acaba jailbreak yapmadan herhangi birine bu sitedeki oyun ve programları yükleyebilirmiyim ?

Yazan: suathalit
  2. tersten gideyim jailbreak olmadan iphone ada ipod touch ada appstoredan PARA İLE yukleyebilirsin ancak jailbreak sayesinde bu uygulamalar ücretsizdir eğer sadece oyun için istiyorsan telefon olaraK kullanmıcaksan ipod touch 4 al suanda gitti gidiyordan falan satılıyor 500 tl civarına ancak ocakta türkiyeye gelicek ozaman ucuzlar alternatif olarakta ipod touch 3g al ancak diğer ipod touchlara (1g 2g ) desteğini apple çekiyor yakında uygulamalar onlara uyumsuz hale gelicek tavsiyem 3g ipod touch tır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:37